Обласні змагання з тенісу настільного
Дата: 26.02.2018 16:30
Кількість переглядів: 661
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/32986436/908cf6638b3a681dac10ed839a4ed826.jpg)
24-25 лютого 2018 року у Кропивницькому проходили змагання з тенісу настільного у залік обласних спортивних ігор серед команд ОТГ, районів та міст Кіровоградської області.
Спортсмени змагалися у спортивному залі КДЮСШ №3. На цих змаганнях наше місто представляли п’ять спортсменів: Юрій Бондаренко, Лоліта Конбутаєва, Роман Піддубний, Роман Шевченко та Оксана Гусаренко.
За підсумками ігор наша збірна посіла почесне ІІ місце. У особистому заліку відзначилась Конбутаєва Лоліта, яка посіла ІІІ місце.
Вітання переможцям.
А.Сугарей головний спеціаліст відділу
молоді, спорту та охорони здоров’я