Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності

Дата: 18.09.2018 16:29
Кількість переглядів: 521

Фото без описуПід головуванням голови комісії Н.Коленченко, за участі секретаря міської ради Н.Клименко, відбулося засідання постійної комісії  з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності. На розгляд комісії були винесені питання: «Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року №1259 «Про міський бюджет на 2018 рік»; «Про внесення змін до рішення міської ради від 18 березня 2016 року №154 «Про затвердження Положень про органи самоорганізації населення – будинкові та квартальні комітети та переліку територій, у межах яких вони діють»; «Про стан виконання рішень та протокольних доручень міської ради за І півріччя 2018 року»; «Про стан виконання депутатських запитів станом на 01.07.2018 року» та «Про використання червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби на території міста Знам’янки».

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління Г.Лихота під час доповіді відзначила, що підставою для підготовки проекту рішення щодо внесення змін до міського бюджету на 2018 рік є листи головних розпорядників бюджетних коштів. Галина Вікторівна надала інформацію щодо запропонованих змін, по кожному розпоряднику бюджетних коштів окремо. Відповіла на запитання присутніх, а також повідомила про необхідність внесення змін та доповнень до запропонованого проекту рішення у зв’язку з:

прийняттям розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Кузьменка від 06.09.2018 року №649-р «Про затвердження розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа»;

наданням субвенції обласному бюджету Кіровоградської області на забезпечення співфінансування об’єкту «Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям у навчально-виховному комплексі «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Знам’янської міської ради Кіровоградської області за адресою: вул. В’ячеслава Чорновола, 2, м.Знам’янка – реконструкція ( з виготовленням проектно-кошторисної документації)» за рахунок перевиконання доходів загального фонду;

перерозподілу видатків в межах головного розпорядника – управлінням містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства,  для придбання автобусних зупинок.

Начальник відділу забезпечення діяльності міської ради Н.Біліченко роз’яснила необхідність внесення змін до рішення міської ради від 18 березня 2016 року №154 «Про затвердження Положень про органи самоорганізації населення – будинкові та квартальні комітети та переліку територій, у межах яких вони діють». Зокрема, Наталія Василівна зазначила, що 18 березня 2016 року прийнято рішення міської ради №154 «Про затвердження Положень про органи самоорганізації населення – будинкові та квартальні комітети та переліку територій, у межах яких вони діють» відповідно до якого затверджено перелік територій у межах яких можуть діяти квартальні комітети. З метою приведення до фактичних даних інформації щодо житлових будинків, що входять до меж квартальних комітетів №№1,23,24,33 в місті Знам’янка, наразі пропонується затвердити їх межі в новій редакції.

Секретар міської ради Наталія Миколаївна Клименко під час інформування щодо стану виконання рішень та протокольних доручень міської ради за І півріччя 2018 року зазначила, що за звітний період затверджено міською радою 159 рішень, у тому числі 32 депутатські запити, а також 4 протокольних доручення. На контролі постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності знаходяться 7 рішень та 3 протокольних доручення. Членами постійної комісії було опрацьовано рішення ради та протокольні доручення ради, які були надані даній комісії.

При розгляді проекту рішення щодо стану виконання депутатських запитів, Наталія Миколаївна зауважила, що даний проект рішення опрацьований з виконавцями, стан виконання узагальнено в таблицю для опрацювання з кожним депутатом міської ради, який надав відповідний запит, для оцінки виконання або термінів подовження, якщо запит не виконаний. За результатами розгляду, запити будуть зняті з контролю або буде подовжено контроль за рішенням міської ради.

Питання «Про використання червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби на території міста Знам’янки» (суб’єкт подання - депутатська фракція ВО «Свобода» в Знам’янській міській раді 7 скликання) рекомендовано винести на розгляд міської ради. 

За результатами роботи, комісія надала свої висновки та рекомендації 

У роботі комісії взяли участь: депутати міської ради, члени постійної комісії  з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності  Н.Коленченко, Л.Семиніна, С.Пашко, О.Куцов, перший заступник міського голови В.Загородня, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління Г.Лихота, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету.

З ходом проведення засідань постійних комісій ради,  змістом висновків та рекомендацій постійних комісій, кожен має змогу ознайомитися на сайті міської ради в пункті меню «Міська рада».

Відділ забезпечення діяльності 
міської ради   

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень