Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Чергове засідання виконавчого комітету Знам’янської міської ради

Під головуванням  міського голови Філіпенка  Сергія Івановича   06 грудня пройшло чергове засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 9  проектів  рішень,  затверджено 8.

Виконавчим комітетом прийняті рішення з питань соціального захисту дітей, їх житлових та майнових прав; затверджено висновок служби у справах дітей про підтвердження місця проживання малолітньої дитини для її тимчасового виїзду за межі України.

Рішенням виконавчого комітету поставлено громадянку, яка не має житла в загальну чергу квартирного обліку при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради для отримання житла; затверджено першочерговий список квартирного обліку працівників виробничого підрозділу служби колії «Знам’янська колійна машинна станція» регіональної філії «Одеська залізниця» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» в кількості – 4 осіб та загальний список квартирного обліку працівників в кількості – 6 осіб.

З метою оцінки результатів реалізації регуляторних актів та ступеня досягнення визначених цілей, задекларованих при їх прийнятті, затверджено план-графік відстеження результативності дії діючих регуляторних актів – рішень виконавчого комітету та Знам’янської міської ради на 2019 рік.

В рамках Програми соціального захисту населення міста Знам’янка на 2018-2020 роки   внесено  зміни до рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від  30 серпня 2018 року № 237 «Про надання одноразової грошової допомоги», затвердивши додатковий список отримувачів одноразової грошової допомоги.

Відділ загальний, контролю та роботи із зверненнями громадян« повернутися до списку новин