Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання Координаційної ради по впровадженню та реалізації Громадського бюджету м.Знам’янка

Дата: 19.10.2018 16:25
Кількість переглядів: 557

Під головуванням голови Координаційної ради по впровадженню та реалізації Громадського бюджету м.Знам’янка Левінте Сергія Васильовича за участі керівництва міста, депутатів міської ради, громадськості міста відбулося засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету (Бюджету участі).

В ході засідання, Координаційною радою було розглянуто проекти авторів на відповідність вимогам Положення про Громадський бюджет (Бюджет участі).

У результаті обговорення, комісія вирішила рекомендувати погоджені проекти до розміщення на електронній платформі Громадського бюджету (Бюджету участі) в мережі Інтернет для безпосереднього голосування за ті чи інші проекти мешканцями міста.

В цілому, на розгляд Координаційної ради було винесено 4 проекта. З них 1 великий до 250 тис. грн. і 3 малі  до 100 тис. грн. За результатами детального аналізу, Координаційною радою до голосування допущено 3 проектів. Один проект був відхилений.

Так, проектами-переможцями стали: 

1.    У категорії «Великі проекти» «Облаштування нової системи освітлення у сквері (освітлення) та зони Wi-Fi» ( автор Тетяна Захарчук). 

2.    У категорії «Малі проекти» «Облаштування майданчика для сміття» (автор Оксана Демченко); «Гумове покриття спортивного майданчика» (автор Лариса Сідорова).

Слід зазначити, що відповідно до рішення Координаційної ради, голосування за проекти розпочнеться 22 жовтня 2018 року. 

Для того, щоб проголосувати за один з проектів, мешканцям міста необхідно зареєструватися за допомогою BankID на електронній платформі https://znam-budget.e-dem.in.ua/#a, обрати проект із загального переліку та проголосувати за нього, або прийти з паспортом до пункту голосування та після заповнення необхідної форми, проголосувати за обраний проект. Пункти для голосуванні розташовані за адресами:

1. вул. Маяковського, 40, приміщення бібліотеки (окрім п’ятниці, суботи)

2. вул. Олени Теліги, 10, приміщення бібліотеки (окрім неділі, понеділка)

3. вул. Михайла Грушевського, 19, приміщення виконавчого комітету Знам’янської міської ради (окрім суботи, неділі) 


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень