Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Сергій Кузьменко у чергове наголосив: Децентралізаційна реформа – одна з найуспішніших у державі

Дата: 03.05.2018 16:25
Кількість переглядів: 663

Фото без опису

На засіданні колегії облдержадміністрації голова ОДА Сергій Кузьменко звернув увагу керівників територій на необхідність виконання в області завдань, які стосуються пріоритетних напрямків розвитку держави та перебувають на його особистому контролі. Одне з таких завдань – успішне проведення децентралізаційної реформи.

Голова облдержадміністрації зазначив, що 29 квітня відбулися перші вибори у трьох об’єднаних територіальних громадах Кіровоградщини. Він привітав новообраних керівників ОТГ Богдана Курупа (Приютівська ОТГ Олександрійського району), Андрія Коломійцева (Новопразька ОТГ Олександрійського району) та Наталію Стрикуль (Дмитрівська ОТГ Знам'янського району), а також депутатів місцевих рад. Сергій Кузьменко підкреслив, що новообрані голови об’єднаних громад – досвідчені управлінці, які очолювали децентралізаційні процеси на зазначених територіях і сприяли об'єднанню. "Як засвідчив результат виборів, люди сьогодні довіряють тим менеджерам, які не словами, а справами доводять свою ефективність. Результат цих керівників переконливий, оскільки вони отримали від 50 до 80 відсотків голосів виборців", - зауважив керівник ОДА.

Сергій Кузьменко також наголосив, що на сьогодні децентралізаційна реформа, що орієнтована на створення в Україні європейської моделі управління, є однією з найуспішніших реформ у державі. Завдання нових керівників – зробити все, щоб рівень життя людей став кращим і вони відчули позитивні зміни.

Відзначив голова облдержадміністрації і високий рівень організації проведення минулих виборів до ОТГ: "Не чув про жодні судові процеси щодо оскарження результатів. Поінформований, що кожен голос виборців врахований і працівники комісій встановлювали справедливий чесний результат без непорозумінь". Однак, за словами Сергія Кузьменка, забагато шуму і галасу було під час передвиборчої кампанії, зокрема, інформації про застосування заборонених технологій. "Звертаюся до правоохоронних органів і вимагаю, щоб усі зафіксовані випадки були обов’язково розслідувані, доведені до логічного завершення, а винуватці порушення демократичних процесів – покарані згідно чинного законодавства. Ми не дозволимо, щоб в Україні політичними партіями відпрацьовувалися брудні технології", - наголосив керівник ОДА та закликав представників політичних партій під час проведення наступної виборчої кампанії застосовувати виключно законні методи агітації і політичної боротьби.


    Джерело: сайт Кіровоградської ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень