Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Над світом панує любов

Про кохання сказано так багато, що важко вибрати найвлучніші слова чи пісні, чи танок, які передають усю глибину та бурхливість почуттів закоханих. І це не тільки радість чи пристрасть, а часто й сум чи гнів.  

У знам’янчан видався прекрасний вихідний, 16 лютого, який вони провели у глядацькій залі на концертно-розважальній програмі «Над світом панує любов».  

Хореографія, пісні та музика про любов спонукали до спогадів про юність і закоханість, про велич і силу найсвітлішого почуття, яке дарує любов, незважаючи на роки. 

Адже справді люблячі серця ніколи не старіють. Чудову атмосферу свята підготували: ведучі свята В.Кравченко, В.Ткалич, В.Половко, Б.Шевель, Р.Павловський, М.Петренко; вокальна студія «Melos», керівник Р.Павловський; театральна студія «Діалог», кер. С.Бойко; танцювальна група аматорського ансамблю української пісні та танцю «Барвінок», кер.Т.Часник; солісти М.Петренко та М.Пересадченко; студенти Олександрійського коледжу культури і мистецтв, кер. В.Кулик; ансамбль східного танцю «Лейла», кер.І.Охрименко; Зразковий колектив бального танцю «Перлина» ЦДЮТ, кер. Н.Залевська; солісти аматорського народного хору «Джерело», кер. В.Кулик. 

Під час концертної програми було проведено розіграш «Щасливе місце» та призи знавцям пісень про кохання. Концертна програма пройшла у поєднанні двох енергій – любові і музики.
 « повернутися до списку новин