Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

З Водохрещем Христовим

Дата: 19.01.2019 10:10
Кількість переглядів: 357

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????????????µ???° 2019Дорогі знам’янчани!
Щиро й сердечно вітаю вас із святом Хрещення Господнього або Богоявлення, що є одним з найдавніших православних свят, у якому закладено великий сенс – душа людська, увірувавши в Бога, буде очищена від гріхів Ісусом Христом. 

У цей день тіло омивається водою у зимовій Водохрещенській купелі, і очищається душа від суєти і печалі, наповнюється вищим сенсом, світлом, добротою, любов'ю.

У цей чудовий і божественний день хочеться побажати, щоб на вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа, омиваючись освяченою водою, наситилися здоров'ям, легкістю, втіхою, щоб пішли біль, прикрість, розчарування і ненависть, а на зміну їм в душі запанували мир, спокій і злагода!

Нехай диво живе у ваших серцях і дарує вам світлу надію на прекрасне майбутнє. Бажаю вам міцного здоров'я, внутрішнього тепла, яке зігріває душу і серце, успіхів у всіх починаннях. Нехай у цей світлий день вас оточують рідні і близькі люди, домівки наповняться радістю, сміхом і позитивом, хай запанує гармонія в сімейних справах, а щаслива зірка освітлює вам шлях!  

З повагою, 
Міський голова                                     Сергій Філіпенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень