Відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва
Під головуванням голови постійної комісії з питань землекористування та будівництва Романа Кондратьєва, відбулося засідання профільної комісії. Під час обговорення, були розглянуті питання регулювання земельних відносин, що винесені на розгляд 93 сесії Знам’янської міської ради.
Начальник відділу земельних питань Алла Грицюк ознайомила присутніх з проєктами рішень, що є профільними для постійної комісії, відповіла на запитання та надала необхідні документи.
За результатами розгляду питань регулювання земельних відносин членами комісії надано пропозиції щодо включення до порядку денного проєкт рішення «Про вилучення земельної ділянки у ТОВ «Жовтневий»».
У роботі комісій брали участь: Роман Кондратьєв, Юрій Майборода, Ігор Грінченко, Олег Кузін, головний спеціаліст з юридичних питань відділу забезпечення діяльності міської ради Віталій Приходько.
Відділ забезпечення діяльності міської ради