Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Заходи, присвячені Дню Державного Прапора України та 29-ій річниці Незалежності України

Дата: 21.08.2020 17:45
Кількість переглядів: 1601

23 серпня українці відзначають День Державного Прапора України  - одного із  головних  символів  нашої  держави, вистражданого,  улюбленого символу,  що  додає  нам мужності   і  віри в себе, віри  в Україну.

 Історія  українського  прапору розпочалася кілька століть тому, але офіційно затвердили  синьо-жовтий  стяг як державний символ України  лише 28 січня 1992 року.  В усі часи  державний  прапор був  однією  з  найвищих  і найшанованіших святинь. Це наш  історичних  дух, наша  совість і символ нашої незламності, це вічно жива пам’ять і вічна мрія нашого народу.

Прапор символізує єдність земель, сконсолідує  міста і області в державу, а духовно й  історично  близькі  етноси – в націю.  Прапор  символізує стабільність держави й урочистість тих чи інших всенародних подій, свят, ритуалів. Під прапором воїни виступають на захист своєї батьківщини, на боротьбу за свободу і честь нації.

  Вже традиційно біля приміщення виконавчого комітету Знам’янської міської ради відбулась офіційна церемонія підняття національного стягу, участь у якій взяли представники влади, підприємств, організацій та установ міста, депутати міської ради, громадських організацій, політичних партій  та жителі міста.

Слово для привітання було надано секретарю міської ради Наталії  Миколаївні Клименко.

 

 

 

 

 

 

 

« Шановні знам’янчани! Від щирого серця вітаю Вас з наступаючими святами Днем державного прапора та Днем Незалежності України!

 Ці дати втілюють в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. Україна й сьогодні виборює право на свою незалежність,  на власну думку та на мирне життя. Кращі сини нашої Батьківщини щодня віддають життя за рідну землю. Нам з вами  належить ще багато зробити для розвитку України для перетворення  її на справжню правову державу, де найвищою цінністю будуть людська честь і гідність, громадські свободи та верховенство закону. Вірю що наша спільна праця на благо рідного міста, рідної  Батьківщини завжди буде плідною та натхненою, а здобутки  вагомими та  переконливими. Хай щастить в усіх добрих починаннях, а  в ваших душах буде більше впевненості у власні сили» - зазначила  Наталія Миколаївна.

Всі присутні вшанували пам’ять справжніх синів нашої держави, що загинули під час АТО,  хвилиною мовчання.  
    Почесне право підняти синьо-жовте знаменно було надано учасникам бойових дій : т.в.о  голови ГО «Знам’янська  спілка ветеранів АТО»  Нікітіну Миколі Миколайовичу  і   Щетініну Володимиру Михайловичу, заступнику військового комісара з територіальної оборони, майору  Знам’янського  об’єднаного  міського  військового комісаріату  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Почесною грамотою Знам`янської міської ради за високий професіоналізм, відданість державі і українському народу та з нагоди відзначення Дня незалежності України нагороджено: Ісаєнка Павла Станіславовича, радіотелеграфіста відділення зв’язку Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату;  Полєжай Наталію Анатоліївну, вчителя початкових класів навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей»; Квашу Олександра Васильовича, начальника відділення військового обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату, учасника бойових дій;

Лубенця Андрія Івановича, члена громадської організації «Знам’янська спілка ветеранів АТО», учасника бойових дій;

Дернову Наталію Олександрівну, чергового по залізничній станції Знам’янка виробничого підрозділу «Знам’янська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Одеська залізниця» акціонерного товариства  «Українська залізниця»;

Бискуба Павла Васильовича, водія автотранспортних засобів дільниці №2 комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг».

 

    

 

 

 

Грамотою Знам`янської міської ради за високий професіоналізм, відданість державі і українському народу та з нагоди відзначення Дня незалежності України нагороджено Ларіонова Віктора Анатолійовича, начальника відділення офіцерів запасу і кадрів Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату. Неводничу Ірину Павлівну, завідуючу бібліотекою Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;

Подякою Знам`янської міської ради за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків нагороджено:

Вергун Сніжану Валентинівну, педагога-організатора Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Г.Шевченка;

Ковальчук Світлану Володимирівну, вчителя математики Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

 

 

  

 

Для нагородження до Дня Незалежності України  ветеранів Кіровоградської області, які стали на захист національної безпеки і оборони, відсічі  і стримування збройної агресії  Російської Федерації в Донецькій та Луганських областях та громадських активістів, волонтерів, за особистий внесок у відродження боєздатності збройних сил України, активну волонтерську діяльність, безкорисливу працю на благо процвітання миру на землі запрошено  Колінька  Віктора Олексійовича, директора комунального закладу «Обласний  ресурсний  центр  з питань допомоги учасникам АТО та ВПО».

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віктор Олексійович   за дорученням голови Кіровоградської  обласної ради  Чорноіваненка О.А. та від себе особисто, ветеранської спільноти Кіровоградщини привітав з нагоди Дня Державного Прапора України та 29 річницею  незалежності України,  побажав  всім невичерпної життєвої енергії, наснаги, добробуту, Божого благословення! Також , сказав: «Те що ми сьогодні зібралися підтверджує що ми єдина України і неподільна».

Віктор Олексійович вручив грамоти учасникам бойових дій.

 Отже, відзнакою  Кіровоградської обласної ради і Кіровоградської обласної адміністрації «За мужність та відвагу» нагороджено: Кигима  Андрія Сергійович, Кладченка  Юрія  Юрійовича, Зарудського Андрія Анатолійовича, Турлюна Сергія Анатолійовича, Самойленка Олега Вікторовича.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Почесною Грамотою Кіровоградської обласної ради нагороджено:

Тишкевич Наталію Миколаївну, Савранську Світлану Миколаївну,Сурдула Михайла Дмитровича.

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Грамотою Кіровоградської  обласної ради нагороджено:

Браїм Анжеліку Сергіївну, Лук’янова Сергія Олександровича, Гаджахмедову Єне Володимирівну, Швайку Петра Митрофановича, Свірбій  Світлану Анатоліївну, Корчинського  Ярослава  Гнатовича, Рибнікову Галину Миколаївну.

 

Подарунком до свята лунала пісня «Рідна Україна» у виконанні Лариси Ковтун (учасниця студії вокального співу «MELOS» кер. міського Палацу культури  Р.Павловський.  

Ведучі  заходу Вікторія Петрашова та Віталій  Ткаліч  привітавши  з прийдешнім святом  побажали  усім присутнім  щоб життя було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: блакитним і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров’я, добробуту, щастя кожній родині!

Відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень