Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Нагороджено переможців загальноміського конкурсу «Гордість міста» та випускників – медалістів 2020 року

Дата: 01.08.2020 10:58
Кількість переглядів: 1404

День міста –  це особливе свято для всіх знам’янчан, адже більшість з нас  тут народилися і виросли, багато  приїхали колись сюди і залишилися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і історією. 

Найбільша дорогоцінність Знам’янки – це її прекрасні люди-талановиті, відповідальні та працелюбні. Тож ми можемо з гордістю говорити, що в нашому місті живуть  люди, які люблять своє рідне місто, які працюють і творять на благо свого рідного краю.   
Так, у рамках  Дня міста Знам’янка, у міському парку відпочинку  нагородили переможців загальноміського конкурсу «Гордість міста» та випускників – медалістів 2020 року.   

-    Саме завдяки вашій добросовісній праці й змінюється наше місто на краще. Виконавчий комітет Знам”янської міської ради дякує вам за ваш щоденний внесок у справу розвитку нашого міста - звертається до присутніх міський голова Сергій Філіпенко.

З метою відзначення вагомих досягнень у різних галузях життєдіяльності міста та кращих представників громади міста, заохочення талановитих особистостей в сферах суспільного життя, стимулювання громадянської та творчої активності населення, в рамках святкування Дня міста Знам’янка відбувся  загальноміський конкурс «Гордість міста».   Переможцями вищевказаного конкурсу стали:

1.    Номінація  «Захисник Вітчизни»  - Чорненко Вадим Григорович, старший інспектор сектору превенції Знам’янського ВП ГУНП в Кіровоградській області, капітан поліції 
2.    Номінація «Кращий працівник медичної сфери» - Наконечний Петро Андрійович, завідуючий реабілітаційним відділенням м’язево-скелетної реабілітації комунального підприємства «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня»
3.    Номінація «Освітянський Олімп» - Грузін Валентина Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної  роботи навчально – виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – гімназія»
4.    Номінація «Спортивна гордість» - Манін Владислав В’ячеславович, Знам’янська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, тренер – викладач з греко-римської боротьби
5.    Номінація «Кращий працівник господарства перевезень» - Біленко Людмила Петрівна, виробничий підрозділ «Знам’янська дирекція залізничних перевезень» диспетчер поїзний дільниці І групи Знам’янського району регіонального центру управління рухом  
6.    Номінація «Кращий працівник колійного господарства» - Жарко Сергій Юрійович, майстер шляховий ВП «Знам’янська дистанція колії» регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця»
7.    Номінація «Кращий працівник господарства електропостачання» - Приходько Дмитро Олександрович,начальник Знам’янського району електропостачання виробничого підрозділу «Знам’янська дистанція електропостачання» регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» 
8.    Номінація «Кращий працівник локомотивного господарства» - Лисенко Олександр Іванович, Акціонерне товариство

0«Українська залізниця» регіональна філія «Одеська залізниця»  виробничий підрозділ служби локомотивного господарства, машиніст-інструктор локомотивних бригад 
9.    Номінація «Кращий працівник вагонного господарства» - Тітяниченко Олена Миколаївна, начальник сектору з охорони праці виробничого підрозділу служби вагонного господарства Експлуатаційне вагонне депо Знам’янка регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Українська залізниця»
10.    Номінація «Кращий працівник органів місцевого самоврядування  
 та органів державної влади» - Лазарєва Надія Василівна,секретар Знам’янської Другої селищної ради
11.    Номінація «Обдарована учнівська молодь» - Тітяниченко Микита Олексійович, учень 10-А класу навчально – виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – гімназія»
12.    Номінація «Кращий за професією у комунальній сфері» - Молдова Олександр Миколайович,водій-навантажувач дільниці №2 Комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг»
13.    Номінація «Лідер самоорганізації населення» - Бабенко Олена Миколаївна,секретар будинкового комітету №13 в м.Знам’янка по вул. Дмитрівській, 35
14.    Номінація «Творча особистість» - Булах Раїса Валентинівна, викладач народних інструментів, керівник оркестру народних інструментів Знам’янської дитячої музичної школи ім.М.В.Лисенка
15.    Номінація «Родинні скарби» - родина,Чеботаренко Оксана Павлівна та   Григорій Вікторович
16.     Номінація «Кращий в  соціальній сфері» - Полякова Людмила Володимирівна, швачка відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) м.Знам’янка
17.    Номінація «Кращий підприємець» - Луц Олексій Іванович,член громадської організації «Знам’янська  міська Спілка підприємців»

Всі переможці були відзначені дипломами і пам’ятними  подарунками. 
-    Вітаємо всіх вас із ювілеєм міста і прийміть наші щирі дарунки вам. Дякуємо вам за вашу працю, - звертається до номінантів міський голова Сергій Філіпенко

Знам'янка – край рідний та неповноторний, багатий на знаних та талановитих. Щороку прогресивна молодь міста дивує своїми здобутками та знаннями, підкорюючи нові вершини.

Рік 2020 не став винятком у досягненнях випускників. 6 шкіл міста - 140 випускників та 15 відзнак за особливі досягнення у навчанні та випускниця, яка за результатами зовнішнього незалежного оцінювання набрала 200 балів з предмета «Історія України» та стала, безумовно, гордістю нашого міста - випускниця, навчально-виховного комплексу Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» Беденко Марина.

За досягнуті успіхи в навчанні, керуючись Положенням про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні" нагороджуються випускники закладів загальної середньої освіти.

Золотою медаллю нагороджено:
учнів Знам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім.Т.Г.Шевченка:
-    Корж Анастасію Сергіївну 
-    Таранець Валентина Валерійовича 
-    учнів НВК «Знам'янська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2-ліцей»:
-    Амбросову Тетяну Юріївну
-    Брижицького Іллю Владиславовича
-    Дубок Валерію Віталіївну
-    Лимаренко Олександра Володимировича
-    Омельяненко Ольгу Вікторівну
-    Плаксивого Володимира Олексійовича 
-    Пономар Ярославу Станіславівну 
-    учнів НВК «Знам'янська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3-гімназія»:
-   Кубрак Катерину Вячеславівну
-   Шаріфову Алсу Агаївна 
-    учнів Знам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4
-    Крилову Віолетту Віталіївну
-    Руденко Єлизавету Юріївну 
Срібною медаллю за досягнення у навчанні нагороджено:
-    Деревянко Карину Олександрівну, учениця НВК «Знам'янська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2-ліцей»
-    Малініна Ігора Олеговича, учень НВК «Знам'янська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3-гімназія».

Цього ж дня у приміщенні виконавчого комітету Знам’янської міської ради було нагороджено домінантів міського конкурсу «Гордість міста». 
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень