Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Засідання постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики

Дата: 22.07.2020 09:45
Кількість переглядів: 1494

Фото без описуПід головуванням голови постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики Олексія Луц, за участі секретаря міської ради Наталії Клименко, відбулося засідання зазначеної постійної комісії під час якого були розглянуті питання, що винесені на розгляд 92 сесії міської ради 24 липня 2020 року (крім питань регулювання земельних відносин).

Депутати обговорили проекти рішень щодо  оренди майна комунальної власності, а саме: приміщень, що перебувають на балансі КНП «Знам’янська  міська  лікарня  імені А.В. Лисенка» Знам’янської міської ради. Заслухали з даного питання  в.о. директора КНП «Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка» Знам’янської міської ради П.Іванова.

Щодо повноважень Знам’янського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області, підпорядкування та фінансування установи присутнім депутатам надав роз’яснення начальник юридичного відділу Юрій Данільченко.

Депутати розглянули звернення громадян, що надійшли на адресу комісії, як письмові, так  і усні, а також заслухали думку заявників щодо піднятих ними питань. Обговорили необхідність врегулювання питання торгівлі на алеї по вул. Михайла Грушевського,22 .

За результатами роботи постійної комісії, депутати рекомендували винести на розгляд міської ради питання: внесення змін до міського бюджету та питання перерахування залишків коштів з рахунків спеціального фонду, що втратили бюджетне призначення, до загального фонду бюджету м. Знам’янка; затвердження  переліку  об’єктів  комунальної  власності територіальної громади м. Знам’янка,  що  підлягають  приватизації у 2020  році; звіт постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення за 2019 рік та інші. 

За результатами роботи членами комісії надано висновки та рекомендації, що передані для розгляду відповідальних виконавців. 

У роботі комісії брали участь: депутати міської ради Олексій Луц, Інна Микуляк, Сергій Каратєєв – члени постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики; перший заступник міського голови Валентина Загородня, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ірина Ратушна, в.о. директора КНП «Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка» Знам’янської міської ради П.Іванов, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради.

З ходом проведення комісій (проводилася он-лайн трансляція) кожен має змогу ознайомитися на сайті міської ради в пункті меню «Міська рада».

Відділ забезпечення діяльності 
міської ради  
   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень