Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання комісії по розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісті), померли та осіб з інвалідністю із числа учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 13.07.2020 10:16
Кількість переглядів: 1386

Під головуванням першого заступника міського голови Валентини ЗАГОРОДНЬОЇ відбулося засідання комісії по розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісті), померли, та осіб з інвалідністю із числа учасників бойових дій на території інших держав щодо виплат грошових компенсацій за належні для отримання жилі приміщення.

На порядку денному розглядалося питання про перерахунок призначеної грошової компенсації на придбання житла за належні для отримання жилі приміщення для сім’ї померлого учасника бойових дій на території інших держав, що була розрахована на першому засіданні комісії в 2019 році.

Нещодавно Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей. Крім цього, змінився головний розпорядник субвенції та відповідальний виконавець бюджетної програми. Ці повноваження передані від Міністерства соціальної політики України Міністерству у справах ветеранів України.

Фінансування зазначеної грошової компенсації, відповідно до чинного законодавства, здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. Станом на 10.07.2020 року кошти місту Знам′янка на даний напрямок не надходили.

Члени комісії ознайомилися зі змінами у чинному законодавстві, а саме у:
-    Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від  28.03.2018 року №214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей» (зі змінами);

-    показниках опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України (розрахованих станом на 01 квітня 2020 року), затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 26 червня 2020 року № 151 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України».

Враховуючи вищезазначені зміни, члени комісії перерахували за новою формулою розрахунку раніше розрахований розмір грошової компенсації, визначили та затвердили новий розмір грошової компенсації. Крім цього, були надані відповідні доручення структурним підрозділам виконавчого комітету Знам′янської міської ради щодо подальших дій відповідно до внесених змін.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень