Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Дата: 01.07.2020 09:14
Кількість переглядів: 1416

Фото без опису30 червня 2020 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Пунктами зовнішнього незалежного оцінювання були визначені два навчально-виховні комплекси нашого міста:

·    навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей»;
·    навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 –гімназія».

Для роботи пунктів було задіяно 36 стандартних аудиторій, залучено 86 Фото без описупедагогічних працівників, що попередньо пройшли навчання та інструктаж. 

Всього для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури було зареєстровано 512 учасників. З’явилися на пункт 394, 118 осіб не з’явилися.

Процедура складання зовнішнього незалежного оцінювання відбулася відповідно до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів, що затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря Фото без описуУкраїни від 21.05.2020 року № 24. Заклади освіти були повністю готові до проведення зовнішнього оцінювання, забезпечені дезінфікуючими засобами  та засобами індивідуального захисту.

Нагадуємо, що в 2020 році ЗНО складають тільки ті випускники, які бажають вступати у вищі навчальні заклади.

Фото без описуЗНО відбуватиметься з 25 червня до 17 липня. Наступний етап - зовнішнє незалежне оцінювання з фізики, що відбудеться 02 липня 2020 року в м.Кропивницький.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень