Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Мої права - мої обов’язки

Дата: 26.06.2020 16:36
Кількість переглядів: 1393

Фото без опису28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція являє собою не тільки основний закон країни, а служить фундаментом її розвитку. Та мало хто замислюється над значенням цього свята, оскільки не всі знають історію його створення.

З нагоди  24-ї річниці прийняття Конституції  Знам’янська міська бібліотека – філія №3 підготувала інформаційну викладку «Конституція – основний закон мого життя» та  віртуальну книжкову виставку «Мої права-мої обов’язки», на якій представлена література з фонду бібліотеки.

Фото без описуУсі бажаючі мають змогу ознайомитися з довідниковою, науковою та пізнавальною літературою, у якій висвітлено процес утворення нашої держави, її розвиток та про особливість прийняття Конституції України.

Вітаємо всіх зі святом! Бажаємо добробуту, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої  держави – народовладдя, гуманізму та законності.
Запрошуємо до нашої книгозбірні!

https://www.youtube.com/watch?v=orBHVHUJfD4

Відділ культури і туризму
виконавчого комітету Знам’янської міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень