Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності

Дата: 17.06.2020 15:52
Кількість переглядів: 1461

Фото без описуПід головуванням голови постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності Надії Коленченко,  за участі секретаря міської ради Наталії Клименко, відбулося засідання зазначеної постійної комісії.

Присутні члени комісій розглянули питання, що винесені на розгляд сесії міської ради ( крім питань регулювання земельних відносин) та додаткові питання, що пропонуються суб’єктами подання для включення до порядку денного чергової 91сесії міської ради 18 червня 2020 року.

Комісією рекомендовано додатково включити до порядку денного 2 питання, а саме: «Про внесення змін до рішення міської ради від 10 січня 2020 року № 2325 «Про бюджет міста Знам’янки на 2020 рік»» та «Про надання дозволу міському  Палацу культури на  укладання довготермінового договору  оренди частини приміщення  Палацу культури». Пропозиції були підтримані, дані проєкти рішень розглянуто та рекомендовано внести на розгляд чергової сесії міської ради 18 червня 2020 року.

Заслухавши інформацію секретаря міської ради Наталії Клименко, рекомендовано винести на розгляд міської ради питання внесення змін та доповнень до плану роботи Знам’янської міської ради сьомого скликання на 2020 рік, затвердженого рішенням міської ради від 26 грудня 2019 року №2308, а саме: доповнити Перелік питань для розгляду на засіданнях постійних комісій Знам`янської міської ради на 2020 рік питаннями постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності.

Обговоривши питання встановлення податків на території міста Знам’янка з 01.01.2021 року, надано рекомендації комісії щодо:
встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території  м. Знам'янка ( на рівні 2020 року);
встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території  м. Знам'янка (для Будівель транспорту та засобів зв’язку – залишити на рівні 2020 року,  інші категорії - відповідно до пропозицій Спілки підприємців);
встановлення туристичного збору  та транспортного податку  на території  м. Знам'янка.

За результатами роботи членами комісії надано висновки та рекомендації щодо змісту інших питань порядку денного.

У роботі комісії брали участь: депутати міської ради Н.Коленченко, Л.Семиніна, С.Пашко, О.Куцов – члени постійної комісії, перший заступник міського голови В.Загородня, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету І.Ратушна, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради.

З ходом проведення комісії (проводилася он-лайн трансляція) кожен має змогу ознайомитися на сайті міської ради в пункті меню «Міська рада».

Відділ забезпечення діяльності 
міської ради
    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень