Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Нарада щодо забезпечення найбільш вразливих верств населення міста продуктовими наборами

Дата: 07.04.2020 13:15
Кількість переглядів: 1269

.

Фото без описуСьогодні зранку відбулася нарада в кабінеті міського голови Сергія Філіпенка та за участі: першого заступника міського голови Валентини Загородньоі, керуючої справами виконавчого комітету Знам'янської міської ради Ірини Ратушної, заступника міського голови-начальника фінансового управління Галини Лихоти, начальника управління соцзахисту населення Алли Волошиноі, головного спеціаліста відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Ольги Грінченко.

Мова велася на нараді про забезпечення найбільш вразливих верств населення міста продуктовими наборами.

Відповідно до листів Міністерства соцполітики Украіни від 19 березня ц.р. та від 1 квітня ц.р. стосовно співпраці з Національною мережею продуктових магазинів АТБ, у період карантину буде забезпечено, цитуємо документ, ”...одинокі особи, та ті, котрі одиноко проживають серед громадян віком понад 80 років, особи похилого віку, котрі потребують догляду, та особи з інвалідністю, котрі проживають в місті” спеціальними продуктовими наборами.Фото без опису

Міський голова дав доручення скласти списки таких мешканців міста, це загалом ті, які перебувають на обліку в управлінні соцзахисту, організувати доставку їм продуктових наборів.

Про хід виконання розпорядження міського голови будемо інформувати окремо.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень