Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Турбота про рівень фізичної підготовки в умовах дотримання карантину вихованцями комплексної дитячо-юнацької спортивної школи

Дата: 03.04.2020 16:36
Кількість переглядів: 1267

Спортивні досягнення – це результат щоденної наполегливої праці над собою кожного спортсмена, як під пильним оком тренера з виду спорту, так і  в режимі самоконтролю.

Перебуваючи в умовах карантину, вихованці Знам’янської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи продовжують наполегливо працювати над собою, дотримуючись чітких настанов та рекомендацій тренерів-викладачів, отриманих через інтернет-ресурси/платформи, мобільні додатки та канали в мережі інтернет.

В умовах дистанційного навчання тренери-викладачі співпрацюють з учнями, залучаючи вихованців до виконання вдома різноманітних цікавих вправ з метою підтримання гарної фізичної форми та здобутих у навчально-тренувальному процесі (до періоду карантину) напрацювань/навичок.

Розробляючи плани-завдання дистанційного навчання, тренери-викладачі враховують особливості кожного з видів спорту, звертають увагу на можливості  тренування дітей  в домашніх умовах, зорієнтовують їх на виконання комплексу вправ, перегляд відеоуроків, електронних посібників тощо, постійно координуючи діяльність в даному напрямку.

Головний спеціаліст відділу освіти
виконавчого комітету
Знам’янської міської ради
Тетяна Попова


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень