Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

У ЗНАМ’ЯНЦІ НЕМАЄ ОСІБ З ПІДОЗРОЮ НА COVID-19

Доки загальноукраїнська статистика продовжує обрахунок людей (офіційно 84 випадки на 24.03), яким підтвердили вірус  СOVID-19,  у НКП «Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка» не зафіксували жодного випадку підозри людей з таким діагнозом. 

Лікарі одноголосно продовжують рекомендувати всім знам’янчанам перебувати на домашньому карантині. При перших ознаках захворювання на ГРВІ чи інший гострий стан – звертатись телефонами до сімейних лікарів, або до реєстратури міської лікарні.

На сьогодні 24 березня 2020 року в інфекційному відділенні міської лікарні немає жодного пацієнта з підозрою на коронавірус. 

Як повідомила,  в.о. директора обласного лабораторного центру Надiя Оперчук: «Тести днями з Києва будуть доставлені до Кіровоградської області, орієнтовно це буде 5800 експрес-тестів, ще надiйдуть 1920 тестiв для точної ПЛР-дiагностики, якi будуть лише в обласному лабораторному центрi.»

Окремо є потреба наголосити всім, хто повернувся у Знам’янку з-за кордону – самоізолюйтеся на 14 днів!  

В.о. директора НКП «Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка»  Знам’янської міської ради Вікторія Сільман« повернутися до списку новин