Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

У місті проводиться профілактична робота щодо запобігання виникнення та поширення в місті Знам’янці випадків коронавірусної  інфекції (COVID-19 )

З метою запобігання виникнення та поширення в місті Знам’янці випадків коронавірусної  інфекції (COVID-19 ) автоперевізникам були направлені листи про запровадження  в салонах пасажирського транспорту поточної  дезінфекції  салонів (в кінці робочого дня) та поручнів (періодично упродовж дня) та недопущення перебування на  робочому місці хворих працівників з ознаками респіраторних вірусних інфекцій.

Перевірки забезпечення організації та проведення перевізниками щоденної дезінфекційної обробки салонів у міських автобусах проводяться робочою групою  по здійсненню контролю за дотриманням виконання карантинних заходів суб’єктами господарювання всіх форм власності міста в складі співробітників Знам’янського ВП ГУНП в Кіровоградській області, працівників виконавчого комітету та  заступника начальника управління-начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Знам’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.  У салонах  міських автобусів  розміщені листівки з інформацією про заходи попередження коронавірусної інфекції.

До керівників підприємств  торгівлі, ринків, закладів громадського харчування та побутового  обслуговування населення доведено розпорядження  міського голови від 17.03.2020 року №46 «Про запобігання поширення на території міста Знам’янки гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS – CoV-2» щодо тимчасової зупинки роботи таких об’єктів до закінчення  карантину.

Із суб’єктами роздрібної торгівлі проводиться робота щодо забезпечення в торговельній мережі  безперебійного  продажу продовольчих товарів повсякденного попиту.  Запроваджено щоденний моніторинг насиченості магазинів продовольчими  товарами повсякденного попиту та цін на основні продовольчі товари.

Відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі« повернутися до списку новин