Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Міський голова Сергій Філіпенко провів екстрену робочу нараду

Дата: 18.03.2020 10:11
Кількість переглядів: 1538

Фото без опису17 березня 2020 року міський голова Сергій ФІЛІПЕНКО провів робочу нараду за участю заступників міського голови, начальників управлінь та відділів виконавчого комітету Знам’янської міської ради,  на якій було розглянуто постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та заходи щодо її реалізації 

Сергій Іванович наголосив,  що посилення карантинних обмежень у зв’язку з коронавірусом COVID-19 це питання національної безпеки.

За результатами наради міський голова дав наступні доручення:
1. З 17 березня 2020 року до закінчення карантину тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на території Знам’янської міської ради:
•     музеїв, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів; 
•     дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних;
•    фітнес-клубів, тренажерних залів, спортивних майданчиків та стадіонів; 
•    усіх закладів торгівлі (крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку);
•    ринків, ярмарків та інших місць масової торгівлі;
•    ресторанів, закладів громадського харчування (крім роботи з доставки їжі), барів, клубів, кафе, дискотек, пабів в тому числі закладів харчування на автозаправних станціях;
•    закладів побутового обслуговування, а саме Знам’янського УЄГГ ВАТ «Кіровоградгаз», Знам’янського водопровідно-каналізаційного господарства ОКВП «Дніпро-Кіровоград», Знам’янського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго», салонів краси, саун та лазень, косметологічних кабінетів, кабінетів масажів, перукарень, тату салонів  та інше;
•    стоматологічних кабінетів усіх форм власності, за винятком КНП  «Знам’янська міська лікарня ім..А.В.Лисенка» Знам’янської міської ради.
2. Заборонити: 
відвідування закладів освіти на території Знам’янської міської ради її здобувачами в період з 17 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року,
  проведення всіх масових (культурних, розважальних, соціальних, спортивних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
3. Заборонити Знам’янській автостанції  в період з 12.00 18.03.2020 року по 03.04.2020 року приймати заїзди на територію автостанції автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у міжміському, внутрішньо обласному і міжобласному сполученні, та реалізацію власником автостанції квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.
4. Виробничому підрозділу «Знам’янська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» (нач. МАТВІЄНКО Володимир) виконати вимоги п.2 п/п. 6 Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 зі змінами від 16 березня 2020 року № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2».
5. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості – також роботи в режимі реального часу через «інтернет».
6. Забезпечити керівництву КНП  «Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка» Знам’янської міської ради тимчасове призупинення планової госпіталізації до окремого рішення, забезпечити максимальну готовність та перепрофілювання медичного закладу для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах;  керівнику центру первинної медичної допомоги змістити акценти роботи сімейних лікарів, педіатрів по прийому громадян з ознаками респіраторних захворювань з поліклініки до відвідування  їх вдома та комунікацію через засоби зв’язку (телефони). Забезпечити щоденне подання до відділу молоді, спорту та охорони здоров’я міськвиконкому інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2 для її узагальнення.
7. Заборонити ФОП ПОСТИКА Сергій та ФОП ЦИГУЛЬСЬКИЙ Михайло, ПП «ОРБІТА» (дир. АНКУДІНОВ Олександр), які здійснюють регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах. 
8. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.
9. Доручити заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів  забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, які належать до сфери їх компетенції згідно з розподілом обов’язків.
10. Начальнику відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗІНКОВСЬКІЙ Ірині забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації про рекомендації тимчасового зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Знам’янської  міської територіальної громади з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом CОVID – 19, і з залученням електронних та друкованих засобів масової інформації.
11. Знам’янському відділу поліції ГУНП у Кіровоградській області (вик. обов’язки начальника СТЕШЕНКО Сергій) вжити заходів спрямованих на виконання даного розпорядження.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень