Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Привітали ювілярок

Дата: 11.03.2020 09:00
Кількість переглядів: 1213

Фото без описуПривітання на день народження - щорічний подарунок людині, який підкреслює любов та повагу, дарує тепло від рідних і друзів. Від цього дня починається відлік віку цієї людини. Це свято є найбажанішим для кожного.

У 2020 році  більше 20  членів органів самоорганізації населення відзначають свій ювілей. Серед них – голова квартального  комітету №8 Хандусенко Наталія Іванівна та ветеран органів самоорганізації населення, голова вуличного комітету Лисенко Єфросинія Сергіївна.

Секретар міської ради Наталія Клименко від Знам’янської міської ради, міського голови Сергія Івановича Філіпенка, та себе особисто привітала жінок з ювілейним днем народження. 

Наталія Іванівна очолює квартальний комітет №8 з 2014 року. За цей час  показала себе як здібний організатор, як людина, що вміє думати наперед, приймати рішення та згуртовувати людей на добрі справи. Її праця – це щоденна турбота про людей, яка вимагає високої відповідальності. Вона вміло поєднує працьовитість, професіоналізм, надійність, сумлінність і добропорядність.

Фото без описуЄфросинія Сергіївна Лисенко багато років поспіль очолювала один з вуличних комітетів нашого міста. Наразі вона ветеран  органів самоорганізації населення, яка більше 20 років виконувала нескінченні обов’язки на громадських засадах, приймала активну участь у житті нашого міста, організовувала роботу з населенням за місцем проживання, докладаючи до цього максимум зусиль. 

Наталія Миколаївна у своєму вітанні відзначила, що свій ювілей жінки зустрічають збагачені життєвим досвідом. Сумлінною працею на громадських засадах, доброзичливими стосунками з мешканцями нашого міста, Ви заслужили глибоку повагу. Нехай ваша життєва дорога нагороджує здоров’ям, щастям, радістю та всіма земними благами. Прийміть від нас щирі вітання і найкращі побажання міцного здоров’я, добра, благополуччя, щасливого довголіття. Подякувала ювіляркам за чуйне серце, не байдужість до проблем мешканців міста, за високе почуття відповідальності та добросовісну працю на громадських засадах. 
 
Відділ забезпечення діяльності міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень