Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

«Велике будівництво» у місті Знам’янка

Дата: 29.02.2020 10:00
Кількість переглядів: 1461

29 лютого 2020 року стартує проєкт Президента України «Велике будівництво». В рамках реалізації проєктубуде розпочато масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг на території всієї країни.

Місто Знам’янка теж долучається до реалізації проєкту. У 2020 році буде проведено реконструкціюдругого корпусу закладу дошкільної освіти № 7 «Козачок».

Поставлені виклики є надзвичайно важливими для розвитку інфраструктури міста та системи дошкільної освіти, як первинної складової безперервної освіти в Україні.

Реалізація проєкту по реконструкції дасть змогу створити 120 додаткових місць у садочку, що розташований у самому центрі міста. Вартість будівництва становить 7997,199 тис грн.

Станом на сьогодні у міському бюджеті уже передбачено видатки на співфінансування проєкту.

Робочою групою на чолі з першим заступником міського голови В.Загородньою проведено обстеження об’єкту будівництва, визначено першочергові та пріоритетні роботи.

Представниками робочої групи підкреслено, що у даному закладі дошкільної освіти відновлено опалення в результаті будівництва теплогенераторної, яка введена в експлуатацію у 2019 році, та розпочато заміну вікон на енергозберігаючі. 
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень