Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва

Дата: 26.02.2020 09:16
Кількість переглядів: 1152

Фото без опису25 лютого 2020 року під головуванням голови постійної комісії з питань землекористування та будівництва Р.Кондратьєва відбулося  засідання профільної комісії. 

Присутні члени комісії розглянули питання регулювання земельних відносин, що винесені на розгляд чергової 87 сесії Знам’янської міської ради.

Головний спеціаліст відділу земельних питань Є.Остапенко ознайомив присутніх з 30 проєктами рішень, що є профільними для постійної комісії, відповів на запитання та надав необхідні документи.

Додатковим питанням, що запропоновано внести на розгляд 87 сесії міської ради та розглядалося на засіданні, є проєкт рішення «Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Знам’янська міська лікарня імені А.В. Лисенка» Знам’янської міської ради на надання в оренду нежитлового приміщення поліклінічного відділення по вул. Гагаріна, 27-Т для розміщення спірально - комп’ютерного томографу». За результатами розгляду комісія вирішила рекомендувати додатково включити даний проєкт рішення до порядку денного 87 сесії.

За результатами роботи членами комісії надано висновки та рекомендації.

Обговорення питання щодо розташування на території міста Знам’янка рекламних конструкцій, комісія рекомендувала відділу архітектури та містобудування надати комісії відповідні графічні матеріали.

У роботі комісії брали участь: члени постійної комісії Р.Кондратьєв, О.Кузін, Ю.Майборода, І.Грінченко, головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування О.Мостовий, головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міської ради  В.Приходько, в.о. директора КНП «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка» Знам’янської міської ради В.Сільман.

На сайті міської ради є розділ «он-лайн трансляції засідань постійних депутатських комісій міської ради», який знаходиться в пункті меню «Міська рада» і кожен має змогу ознайомитися з ходом проведення постійної комісії.

Відділ забезпечення
діяльності міської ради 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень