Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Проведено чергове засідання комісії з питань надання адресних соціальних допомог та субсидій населенню міста

Дата: 25.02.2020 13:44
Кількість переглядів: 1179

Фото без описуПід головуванням голови комісії, першого заступника міського голови Валентини Загородньої проведено чергове засідання комісії з питань надання адресних соціальних допомог та субсидій населенню міста.

Комісією розглянуто 12 справ по наданню населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

За результатами роботи комісії прийняті рішення:

Надати дозвіл управлінню соціального захисту населення нарахувати:
?житлову субсидію на житлово-комунальні послуги - 7 справ,
?державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям - 4 справи.


Фото без описуПовернутися до розгляду однієї справи на наступному засіданні після отримання додаткової інформації про підтвердження факту проживання дітей заявниці.

Члени комісії також обговорили ряд питань, що стосуються організації роботи по виконанню ЗУ «Про верифікацію та моніторинг державних виплат». 

Станом на 24.02.2020 року соціальними інспекторами управління соціального захисту населення виявлено порушень у 51 громадянина – отримувача різних видів державних соціальних допомог (наявність заборгованості, недекларування доходів, неповідомлення про смерть підопічних тощо), переплата склала 121,1 тис. грн. 

За січень-лютий поточного року боржниками повернуто до державного бюджету біля 15,0 тис. грн. Наразі триває робота в цьому напрямку відповідно до вимог чинного законодавства. 

Управління соціального захисту населення 
Знам'янського міськвиконкому


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень