Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Проведено нараду-семінар з керівниками та бухгалтерами бюджетних установ щодо дотримання вимог планування місцевих бюджетів

Дата: 19.02.2020 11:21
Кількість переглядів: 1186

18 лютого 2020 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальника фінансового управління Лихоти Г. в присутності заступника начальника фінансового управління – начальника відділу зведеного бюджету та міжбюджетних відносин Лепетко О. проведено нараду-семінар з керівниками та бухгалтерами бюджетних установ щодо дотримання вимог планування місцевих бюджетів на основі програмно – цільового методу, забезпечення бюджетними установами своєчасного надання паспортів, наказів та звітів за програмно – цільовим методом.

На нараді інформували про вимоги щодо планування місцевих бюджетів, про необхідність забезпечення бюджетними установами своєчасного надання паспортів, наказів та звітів за програмно – цільовим методом. 

Проінформовано про внесені зміни до Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету в частині планування видатків на капітальний ремонт та реконструкцію приміщень.

Також наголошено на економне, раціональне та своєчасне використання бюджетних коштів, а саме: про максимальне забезпечення своєчасного використання коштів на ті цілі, які передбачені в бюджеті, а в разі виникнення залишків бюджетних призначень на кінець періоду надавати обґрунтоване пояснення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень