Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Зустріч в бібліотеці та нові технології

В міській бібліотеці-філіалі №1 працівники організували для своїх користувачів та жителів південної частини міста зустріч із працівниками Головного управління Пенсійного фонду України  в Кіровоградській обл. м. Знам’янки : заступником начальника сервісного центру обслуговування громадян Корж Ольгою Олександрівною,  начальником відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів Прутяною Іриною Володимирівною.

Вони познайомили всіх присутніх з роботою нового електронного сервісу від ПФУ – пенсійним калькулятором,  з новим  електронним мобільним сервісом «Пенсійний фонд», з новим онлайн-сервісом «Електронна трудова книжка», призначення пенсії в «один дотик» через вебпортал електронних послуг Фонду.

Акцентували особливу увагу на використанні  безкоштовного електронного цифрового підпису, на СМС інформуванні про страховий стаж, довідки про розмір, перерахунки пенсії через вебпортал. Інформація була дуже корисна та змістовна.

Завідуюча бібліотекою Алефірова С.М, познайомила  всіх  з національним проектом «Дія. Цифрова освіта», де всі бажаючі зможуть навчатися безкоштовно комп’ютерній грамотності та спробувати зареєструватися на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності, щоб навчатися  перевіряти свої знання і навички. Адже в наш час це так необхідно і зручно!

Відділ культури і туризму« повернутися до списку новин