Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення стипендії за високі спортивні досягнення

Дата: 15.01.2020 16:15
Кількість переглядів: 1273

Під головуванням першого заступника міського голови В.Загородньої відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення стипендії за високі спортивні досягнення. 

Присутні члени комісії: Сопільняк Ю.М. заступник голови комісії, депутат міської ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, Довгаленко В.І. член виконкому,  Тітарєв О.Б., депутат міської ради, секретар постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, Ладожинська Р.А., начальник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я, Гавришевський Є.О. директор КДЮСШ заслухали інформацію спеціаліста відділу молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету міської ради А.Сугарея, який зазначив, що на розгляд комісії виноситься 32 претенденти на отримання стипендії за високі досягнення у спорті, та ознайомив присутніх з відповідними документами. 

Підтримка спорту та популяризація здорового способу життя не залишаються в нашому місті без уваги. Призначення стипендій це ії заохочення, і стимул, особливо для молодших спортсменів.

А ми завжди пишаємось перемогами та досягненнями наших спортсменів. 

Цього року стипендії будуть отримувати: Сергій Кошовий, Олексій Слуцький– як тренери вихованці яких показали високі досягнення у спорті. Андрій Руднєв,   Царуш Микола, Панієв Левон, Федорченко Іван, Ємченко Дмитро, Руднев Дмитро,Ратушний Ярослав, Щуров Арсеній, Олексенко Андрій, Жабко Тимофій, та інші за досягнення у олімпійських та неолімпійських видах спорту. Стипендія виплачуватиметься щомісячно до кінця року.

За результатами засідання стипендії з міського бюджету були призначені 30 спортсменам з велоспорту, панкратіону, шахів та 2 тренерам, вихованці яких здобули перемоги на зазначених змаганнях.

Стипендії виплачуватимуться щомісячно протягом року спортсменам, які в попередньому році посіли призові місця на чемпіонатах світу та Всеукраїнських змаганнях, а також їх тренерам.

В залежності від досягнутих спортивних результатів розмір стипендії встановлено від 30 до 250 грн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень