Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Різдвяні подарунки з Ісландії

Дата: 13.01.2020 13:21
Кількість переглядів: 1290

Відлунали веселі новорічні та Різдвяні свята, закінчилися зимові канікули у школярів. та в житті завжди є місце для добрих справ,  свята, казки. 

Вже декілька  років відділи Знам’янського міськвиконкому співпрацюють із Настоятелем храму преподобного Максима Сповідника Олександрійської єпархії УПЦ с.Суботці, Знам’янського району Кіровоградської області протоієреєм Євгенієм Жабковським, який турбується про те, щоб маленькі знам’янчани особливо нужденних категорій отримували подарунки з далекої Ісландії. 

Цього року, 10 січня у Центрі дитячо-юнацької творчості на малят чекала приємна несподіванка.  Щоб зробити вручення подарунків ще більш радісним для дітей, Знам'янський міський ВП ВМГО "ФРІ"  влаштував малечі справжню чарівну казку «Мишачій король та викрадені подарунки». Разом з героями захоплюючого сюжету малюки поринули в атмосферу пригод та непередбачуваних подій, дізналися як добре бути чуйними та вірити в дива.

Під час заходу діти мали можливість не тільки переглянути казку, а ще й побачити номери, які підготували для них  вихованці Центру дитячо-юнацької творчості. Маленькі глядачі насолоджувались співом Єлізавети Гончарової, Влади Дружиніної, Юлії Гетманенко (кер. В.В.Котлярова), Максим Чорний та Анастасія Мазій подарували чарівний романтичний танок (кер.Н.М.Залевська).

Після розважальної програми до залу завітали довгоочикувані гості з Ісландії з подарунками.

Гості розповіли дітям про країну, з якої вони приїхали, про ісландські традиції та вручили присутнім діткам подарунки, що для них підготували ісландські друзі.

Школярі мали змогу поспілкуватися з представниками Ісландської делегації англійською мовою.

Тож, захід був приємний, теплий та дружній.

А подарунки, хоч і невеличкі, та в кожному з них відчувається турбота, тепло, краплинка душі, доброта далеких невідомих друзів.

Начальник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я Р.Ладожинська від імені присутніх подякувала гостям, наголосивши, що вони поділилися з дітьми не тільки різдвяними дарунками, а й часточкою своєї щедрої душі. 

Бажаємо усім бути добрішими одне до одного, адже це корисно і приємно! 

Відділ молоді, спорту
та охорони здоров’я


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень