Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Відбулися підсумки конкурсу новорічних іграшок «Сузір’я ялинкових прикрас»

Напередодні новорічних свят підведені підсумки найцікавішого конкурсу цього року - конкурсу новорічних іграшок «Сузір’я ялинкових прикрас», організованого виконавчим комітетом Знам’янської міської ради.
 Найкраща новорічна іграшка та, що зроблена своїми руками!!!   
Дорослі та діти нашого міста придумували та виготовляли свою ялинкову прикрасу!
 Усі ялинкові прикраси  зараз прикрашають нашу міську, креативну, дитячу ялинку, яка розташувалася на площі Героїв Майдану.
Але, найголовніше, на що чекали діти, це підведення підсумків конкурсу на кращу ялинкову новорічну іграшку. 


Нагородження учасників конкурсу, вітання з Новим роком   пройшло сьогодні у залі засідань міської ради.
       Міський голова Сергій Філіпенко привітав присутніх зі святом та подякував усім активним дітям, їх батькам, дорослим за гарні ялинкові прикраси, які вони виготовили для конкурсу.

До участі у конкурсі «Сузір’я ялинкових прикрас» було подано понад 200 робіт, виконаних у традиціях новорічно-різдвяної флористики. Це і різдвяні віночки та дзвоники, стилізовані ялинки, колажі, новорічні іграшки та композиції тощо. Конкурсні роботи виконані у традиційних та сучасних техніках з використанням найрізноманітніших матеріалів: тканина, дерево, скло, папір, тісто, солома, лоза, гілки дерев, шишки, жолуді, мушлі, пір’я, солодощі, насіння та багато іншого.

  Участь у конкурсі взяли як окремі учні, так і учнівські колективи, вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, талановиті мешканці нашого міста, заклади освіти та інші.


  Це - Зосімова Лілія,Моторна Ольга, родина Десятнікових, родина, Білокамінських, родина Ведути, Іщенко Крістина, ДНЗ «Калинонька», ДНЗ «Івушка», Бойчук Мілана, Кривозубова Віка,  Федіна Карина,  Трофимчук Ілля,  Байда Віка, Красюк Ангеліна,  Чумак Ваня, Грінкевич Карина,  Курільна Олеся, Матяша Варвара, Скляровська Анастасія, родина Клімових,Крук Марія, Гнатюк Ольга,Гнатюк Дмитро, родина Чеботаренко, Ковальчук Богдан, ДНЗ «Ромашка», ДНЗ «Козачок», ДНЗ «Сонечко», Тахтай Олена, Піфкель Данило, Логвін Ульяна, Стеценко Роман,Черних  Поліна,Лук’яненко Анастасія, Лемак Лєра, Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Шевченка, Герасимчук Валентина, Герасимчук Надія, Савельєв Даниїл, Корж Анастасія, Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4, Єременко Маргарита,Савченко Василь та Іван, Самосьонок Дарина,Савченко Артур,учні 1 –Б класу, Родіни Катерина та Олександр, Бевз Тімур, Щетініна Валерія,Матяш Дарина, Додатко Максим, Фірюбін Єгор, Підгорна Надія, родина Василеги, Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7, Дронова Софія, Плющ Марія, Прищепа  Богдан, Цатурян Армен,Зажурило Олександр, Голубніча Поліна, Голубніча Даша, Кравцова Аліса, Безай Денис, Шевченко Денис, Шевченко Вікторія, Блакитна Соня, Акіменко У., Плахотнюк, Волошин Кирило,Сульженко К., ДНЗ №2 «Теремок», НВК "Знам`янська ЗШ І-ІІІ ст.№3-гімназія", Тележанська Катерина, Печонкін Євгеній, Тімченко Світлана, Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, Грачова Марія, Коробкіна Валерія, Баскакова Діана, Міхєєва Діана, Клопотова Дар’я,Чорна Єлизавета, Кірій Олена, Сковоронська Єлизавета, Гусаренко Ксенія,Тупало Ірина,Ковальчук Олена, Маліннікова Валентина, Кузіна Інна, Зайченко Олена, Григор’єва Олена,Зажурило Оксана, Іванова Катерина,Коряк Вікторія,Сич Наталья, Кулікова Світлана,Золотарьова Наталья, Волошина Алла,  Бабич Денис, Чумаченко  Ольга,ДНЗ №8 «Світлячок», Желонкина Вікторія, Шульга  Анна, Паршин Нікіта, НВК "Знам`янська ЗШ І-ІІІ ст.№2-ліцей", Мельник Марина, Нікітіна Анастасія, Дмітрієва Софія, Дмітрієва Анастасія, Прокопенко Роман, Ковальова Анастасія, Лагно Лев, Шевцов Кирило,Калюжний Данііл, Куршакова Катерина, Стукаленко Артем, Голова Анастасія, Ігнатенко Вероніка, Волкодав  Марія, Грудніцький Глеб, учні 5-в класу, Федорченко Іван, Дьомінова Вероніка, Пояркова Дарія, Погорелов Дмитро, Таужнянський Олексій, Лисак Поліна, Домбровська Анна, Руденко Катерина, Мусостов  Денис, Куршакова Катерина, Усачова Юлія, Коротков Володимир, Шукліна Юлія.


  Дійсно, складно було обрати переможців, адже кожна робота була цікавою, гарною та індивідуальною. Тому за рішенням конкурсної комісії було вирішено відмітити усіх учасників конкурсу.
       Дякуємо усім за активну участь у конкурсі і за яскраві іграшки, які прикрашають нашу з вами  ялинку. 


   Впевнені, що наступного року  роботи стануть все цікавішими, оригінальнішими і більш креативними.    І  наш з вами  конкурс матиме свою історію і свою особливість.
 

 

 

 

         



« повернутися до списку новин