Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

У місті Знам’янка відбувся черговий тур обласного Чемпіонату з баскетболу серед юнаків та дівчат

Дата: 16.12.2019 15:17
Кількість переглядів: 1197

14 грудня  2019 року  на базі Знам’янської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (далі КДЮСШ) відбувся черговий тур обласного Чемпіонату  з баскетболу серед юнаків та дівчат 2003 року народження.

Учасниками змагань стали команди дівчат та хлопців з міст: Знам’янка, Кропивницький, Бобринець, а також села Велика Андрусівка Світловодського району.

Під час турніру,  збірна команда хлопців-знам’янчан поступилася місцем командам суперників з Кропивницького та Бобринця, але команда дівчата з міста Знам’янка з великим відривом випередили команди дівчат з міста Бобринець та села Велика Андрусівка, здобувши беззаперечну перемогу.

Вітаємо учасників та переможців  обласного Чемпіонату з баскетболу та бажаємо натхненної боротьби  у подальших змаганнях та турнірах!