Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Дата: 02.12.2019 08:45
Кількість переглядів: 1174

Фото без опису27 - 28 листопада 2019 року вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» Нестерова Анастасія та Замашний Костянтин (керівник Догадіна Л.В.) взяли  участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, який має на меті  самореалізацію обдарованих дітей науково-Фото без описутехнічного напряму.

Змагання проходили у чотирьох номінаціях: теоретичний залік; конструкторське завдання (виготовлення моделі автомобіля на гумомоторі); технічне завдання (виготовлення об’ємної моделі, робота з окремими рухомими частинами); спортивно-технічне завдання (виготовлення моделі планера), а також запусків планерів на дальність польоту та моделей автомобілів на дальність проїзду.

Фото без описуВихованка гуртка Нестерова Анастасія виборола I місце  в номінації «Конструкторське завдання» - виготовлення моделі автомобіля на гумомоторі.

Наші учасники впорались швидко і вміло, технічні моделі вдало дісталися фінішу.

Фото без описуВ особисто-командній першості щорічного заходу наша команда виборола II місце серед 12 команд області.

Для  учасників змагань була підготовлена цікава екскурсія по місту з відвідуванням краєзнавчого музею, де конкурсанти мали змогу відпочити споглядаючи історичні експонати рідного краю.

Фото без описуВітаємо наших юних учасників - переможців та бажає натхнення на нові звершення та здобутки!