Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Засідання міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов

Дата: 27.11.2019 11:34
Кількість переглядів: 1185

Фото без описуНа базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов  з теми «Справжній must have творчого педагога».

У заході взяли участь голова міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов Олефірова С.А. та вчителі іноземних мов закладів освіти міста.

Зустріч відбувалася у формі ділової гри. Такі нетрадиційні методи доводять перевагу інтерактивного навчання для подальшої роботи з учнями, залучають кожного вчителя до самовдосконалення.

Робота розпочалася з виступу Олефірової С.А., яка презентувала концептуальні засади пілотного проєкту з добровільної сертифікації вчителів, мета якого – виявити та стимулювати вчителів з високим рівнем професійної майстерності. Учасники семінару мали змогу поповнити базові теоретичні знання з таких питань, як-от:  зміна процедури атестації шкіл, що мала виключно наглядово-контрольні функції та порядку проведення інституційного аудиту, який має стати інструментом підтримки закладів.

Учитель анлійської мови закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка Ільющенкова І.П. запропонувала відвідувачам тренінг у формі ділової гри. Ірина Павлівна презентувала теоретичний та практичний аспекти з таких питань: 
?    Категорія «Сучасний урок»
?    Мета інтерактивного навчання
?    Сучасні ефективні комунікативні методики
?    Технології «Навчання у грі»
?    Структура розвитку критичного мислення та форми роботи з розвитку критичного мислення

Упродовж  засідання творчі групи вчителів  брали активну участь в обговоренні  актуальних питань.

Наприкінці зустрічі учасники семінару дійшли висновку: креативність – важлива навичка, яку треба розвивати, а потім  постійно підтримувати, тримати в тонусі так само, як і м’язи. Якщо вчитель хоче навчити своїх учнів креативно мислити, то й сам також повинен самовдосконалюватися та підтримувати свій рівень творчості.

Олефірова С.А.,голова міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень