Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Тренінг для суб'єктів Національного механізму взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми

Дата: 18.11.2019 15:31
Кількість переглядів: 1225

Фото без опису15 листопада  у привітній і затишній атмосфері  міської  бібліотеки для дорослих №3 відбувся тренінг для суб'єктів Національного механізму взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства соціальної політики України та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади.

У тренінгу взяли участь суб'єкти взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, а саме управління соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, бібліотекарі,  соціальні педагоги і психологи, представник міського відділу поліції. 

 На заході обговорювався стан впровадження Національного механізму взаємодії, ключові моменти у розслідування злочинів, пов’язані з торгівлею людьми, актуальні аспекти міжвідомчої співпраці, опрацьовано формування навичок ідентифікації

Тренери  ОЖІЦ Валентин Боровиков та Наталія Калашнікова докладно  

ознайомили присутніх з поняттям “торгівля людьми”, масштабами злочину, обговорили шляхи можливого потрапляння у ситуації, пов'язані з втягуванням людей у торгівлю людьми,  та способи убезпечити себе у подальшому від таких ситуацій. 

Присутні мали змогу моделювати та обговорювати реальні випадки сучасного рабства, переглянути відеоматеріали.

Під час тренінгу учасники підвищили свою обізнаність щодо законодавства у сфері протидії торгівлі людьми та покращили спроможність виявляти постраждалих від цього злочину, надавати їм допомогу та підтримку.

Відділ молоді, спорту 
та охорони здоров’я


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень