Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбувся VI Міжнародний фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності»

Дата: 12.11.2019 12:48
Кількість переглядів: 1226

9-10 листопада 2019 року на базі мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся VI Міжнародний фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності».

Мета заходу - збереження, розвиток та примноження кращих традицій вітчизняного мистецтва та підтримка талановитих педагогів - музикантів; підвищення виконавської майстерності окремих виконавців і творчих колективів; стимулювання професійної діяльності та самореалізації педагогів-музикантів у закладах освіти і культури.

Конкурс проводився в номінаціях: «Виконавець-інструменталіст» «виконавець-вокаліст», «художній проект», «композиторська діяльність  виконавця-музиканта».

До участі в конкурсі запрошувались виконавці - музиканти навчальних закладів освіти, мистецтва і  культури  різних рівнів акредитації. Цього року  було заявлено 170 учасників. Були представники з університетів Одеси, Києва, Харкова, Кривого Рогу, Переяслава – Хмельницького, студенти з Китаю та учні музичних шкі Кіровоградської, Полтавської областей. Конкуренція була серйозною та представники  Знам’янської музичної школи ім. М. В. Лисенка знову в числі переможців. Найвищою нагородою ГРАН - ПРІ конкурсу відмічено оркестр народних інструментів(керівник Булах Р. В., концертмейстер Тихонюк О. В.), який підкорив журі та глядачів високопрофесійним виконанням конкурсної програми.

Дипломи І ступеня отримали: Почхуа Єгор (акордеон, викладач Шамаль Г. В.), вокальне тріо у складі: Джулай Катерини, Нагорної Марії, Булино Юліани (викладач Гумененко А. А., концертмейстер Черепанова Г. В.), Стриженко Лариса (вокал, викладач Малініна Д. О., концертмейстер Черепанова Г. В.). Бажаємо і надалі розвивати  свою  творчу майстерність, наполегливо рухатись до нових перемог та прославляти своє рідне місто.

Начальник відділу 
культури і туризму
С.Бабаєва


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень