Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Традиційно, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. З нагоди свята у приміщенні Знам’янської міської ради відбулися урочистості.

Працівників соціальної сфери міста привітали міський голова Сергій Філіпенко та помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Андрій Клименко. 

У своєму виступі Сергій Іванович зазначив, що прагнення допомогти кожному в непростих життєвих ситуаціях є характерною професійною рисою людей, які працюють у соціальній сфері. 

Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери міста за самовіддану, наполегливу працю, та тепло сердець, яке вони дарують людям.

За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята Дня працівника соціальної сфери кращих соціальних працівників було нагороджено відзнаками міської ради та Подяками від народного депутата України Олеся Довгого. 

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарували солісти міського Палацу культури та Центру дитячої та юнацької творчості.« повернутися до списку новин