Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Перемога в обласному конкурсі бібліотечних інновацій

Дата: 31.10.2019 13:29
Кількість переглядів: 1184

Фото без описуЦьогоріч в обласному конкурсі бібліотечних інновацій бібліотечну систему міста представляли працівники бібліотеки-філії №2 ( зав. Марченко О.В.) соціальною ініціативою «Бібліо-послуга «Рухома книга».

Ідея якої – максимально забезпечити попит користувачів різного віку, особливо людей з обмеженими можливостями.

А ще, долучити до бібліотеки молодь, вчити їх бути не байдужими до старшого покоління, вміти спілкуватись і турбуватись, співчувати та відчувати потреби тих, хто цього потребує.  

Ідея виявилась вдалою. Люди вдячні за увагу і турботу. Послуга Фото без описуприваблює все більше користувачів. А молоді волонтери пізнають свої можливості, формують значимість і вчаться бути уважними до людей різного віку та соціального рівня.

За підтримки начальника відділу культури і туризму С.М. Бабаєвої та директора централізованої бібліотечної системи Колісніченко М.В. ініціатива була представлена на обласному конкурсі інновацій «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади» в обласній науковій універсальній  бібліотеці ім. Д. Чижевського ( м. Кропивницький). І як результат клопіткої, відповідальної  праці – Диплом переможця обласного конкурсу бібліотечних інновацій!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень