Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання постійної комісії  з питань освіти, культури, молоді та спорту

Дата: 23.10.2019 10:28
Кількість переглядів: 1195

   Фото без описуПід головуванням голови постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту Ю.Сопільняка, за участю секретаря міської ради Н.Клименко, відбулося засідання зазначеної постійної комісії. Присутні члени комісій розглянули питання, що винесені на розгляд сесії міської ради ( крім питань регулювання земельних відносин). 

Під час розгляду питання формування порядку денного, комісією рекомендовано додатково включити до нього питання:

«Про припинення комунального закладу «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка»  у зв’язку із реорганізацією шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка» Знам’янської міської ради»;

«Про звернення депутатів Знам’янської міської ради сьомого скликання Кіровоградської області до Президента України, Голови Верховної Ради україни щодо ситуації, пов’язаною із імплементацією так званої «формули Штайнмаєра».

Члени комісії заслухали інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальника фінансового управління Г.Лихоти щодо  внесення змін до рішення міської ради від 14 січня 2019 року № 1754 «Про бюджет міста Знам’янка на 2019 рік». Поставили ряд запитань доповідачу. Під час обговорення даного проекту рішення члени комісії висловили окремі думки щодо його змісту, а також додаткових змін, що виникли під час оприлюднення проекту рішення та пропонуються включити до проекту рішення.

Широке обговорення відбулося під час розгляду питання «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти». Начальник відділу освіти Л.Клименко відповіла на запитання членів комісії, надала роз’яснення з окремих розділів Положення.

Окремі думки висловили члени комісії під час розгляду проектів рішень: «Про внесення змін до рішення міської ради від 14 січня 2019 року № 1754 «Про бюджет міста Знам’янка на 2019 рік»», «Про припинення комунального закладу «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка»  у зв’язку із реорганізацією шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка» Знам’янської міської ради».

На запитання депутатів міської ради про порядок формування Орієнтовного переліку заходів та проектів щодо виконання Програми енергоефективності міста Знам’янки на 2019-2022 роки, що запропонований в проекті рішення «Про затвердження Програми енергоефективності м. Знам’янка на 2019-2022 роки», відповів заступник начальника управління МА та ЖКГ С.Усатенко. Сергій Володимирович запропонував також, під час затвердження зазначеного проекту рішення на сесії міської ради, врахувати зміни, що відбулися за результатами аналізу та актуалізації даних щодо перспективних заходів та проектів, що пропонуються до реалізації протягом 2019-2022 років.

Доповідачі відповіли на запитання присутніх. За результатами роботи комісією надано висновки та рекомендації.

У роботі комісії брали участь: депутати міської ради Ю.Сопільняк, О.Бойчук, С.Бойко, С.Філіпова – члени постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста,  В.Мацко, О.Тітарєв – члени постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту; заступники міського голови, керуюча справами міськвиконкому, юристконсульт КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка» О.Таран, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради.

Зі змістом висновків та рекомендацій постійних комісій та ходом проведення комісії (здійснювалася он-лайн трансляція), кожен має змогу ознайомитися на сайті міської ради в пункті меню «Міська рада».

Відділ забезпечення діяльності 
 міської ради     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень