Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

На розписному осені човні пливуть мої літа у вирій

Дата: 02.10.2019 16:37
Кількість переглядів: 1196

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня в усьому світі відзначається День людей похилого віку, проголошений Генеральною асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана. 

Старіння - особлива пора у житті людини. Це час, коли доводиться осмислювати результати своєї праці і неоправдані надії, звикати до нового режиму і сенсу життя. Час, коли людина стає занадто вразливою і незахищеною.

У цей  день увага громадськості прикута до проблем людей літнього віку, їхніх індивідуальних і соціальних потреб, внеску в розвиток суспільства. Дата нагадує нам про необхідність зміни ставлення до людей похилого віку, про те, що потрібно забезпечити їм незалежність, участь у житті суспільства, необхідний догляд, умови для реалізації власного потенціалу й підтримки гідності.

В міській бібліотеці-філіалі №1 були організовані бібліотечні посиденьки «У нас літа завжди молоді» .

Осінь життя людини строката, наче падолист. Вона підкрадається непомітно, здається, ще позавчора було дитинство, вчора юність і розквіт сил, а сьогодні вже павутина бабиного літа заплуталась у волоссі. Якими будуть миттєвості цього бабиного літа багато в чому залежить від самої людини, адже великою мірою настрій вона створює собі сама.

Тому присутні приємно згадували дитячі та юнацькі роки, насолодилися поезією, слухали пісні про осінь, а також ділилися рецептами, як залишатися активними та здоровими у зрілому віці.

Всі  пригощалися запашним чаєм із солодощами‚ а також обрали для читання цікаві книжки.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень