Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Реконструкція і будівництво площі

Дата: 17.09.2019 15:36
Кількість переглядів: 1481

Нарешті розпочалося довгоочікуване відновлення площі Героїв Майдану, що біля міського Палацу культури. Ось так, як ви бачите на фото, має виглядати площа після завершення тут ремонтних робіт.

- Згідно проекту реконструкціі площі Героів Майдану, територію площі поділено на дві ділянки, - розповідає міський голова Сергій Філіпенко. - На одній частині буде реконструкція площі, на другій - будівництво. Зараз розпочалася реконструкція площі. Тут буде розташований новий фонтан, клумби з квітами. Проектом передбачено демонтаж старого фонтану, він буде меншим за розмірами. Зараз виконуються земляні роботи та демонтажні роботи для підготовки облаштування нового фонтану. Дерева, що ростуть тут, зноситися не будуть.

Реконструкція - це перебудова існуючого об”єкту, будівництво - це створення нової будівельноі конструкції. Оскільки на території площі будуть виконуватися різні будівельні роботи, тому її за планом і було поділено на дві ділянки: для проведення реконструкції і для проведення будівельних робіт.

Цього року заплановано проведення робіт тільки на тій ділянці площі, де передбачено її реконструкцію.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень