Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Завершено роботу сімдесят п’ятої сесії міської ради

Дата: 06.09.2019 16:56
Кількість переглядів: 1338

Під головуванням секретаря міської ради Наталії Клименко, 06 вересня 2019 року було продовжено роботу чергової сімдесят п’ятої  сесії міської ради. 

06 вересня 2019 року міська рада затвердила 25 рішень, у тому числі, підтримала 20 рішень з питань регулювання земельних відносин. 

За результатами голосування, міською радою затверджено,  зі змінами та доповненнями, рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 14 січня 2019 року  № 1754 «Про бюджет міста Знам’янка на 2019 рік».


Депутати внесли зміни до Галузевої програми «Охорона здоров’я» в частині фінансування медичних препаратів окремої групи, функції видачі яких виконує КНП «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Знам’янської районної ради»; надали згоду комунальному  закладу «Знам’янська  міська  лікарня імені А.В. Лисенка» на продовження дії  договору про партнерську співпрацю з ТОВ «ОКОМЕДІКАС»; внесли зміни до складу постійних комісій міської ради тощо.
Міська рада надала ряд протокольних доручень щодо винесення на розгляд міської ради: 

звіту про виконання міського бюджету за 8 місяців 2019 року у вигляді проекту рішення; 

питання про розгляд протоколу засідання трудового арбітражу з розгляду колективного трудового спору між Знам’янською міською організацією профспілки працівників освіти та відділом освіти з  урахуванням відрахування  профспілкам за 2018-2019 р.р.;

питання автономізації КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка» зі зміною організаційно-правової форми діяльності з комунального закладу на комунальне некомерційне підприємство – до 01.10.19; комп’ютеризації та інформатизації амбулаторно-поліклінічних підрозділів – до 1.10.19; проведення конкурсу на заміщення посади керівника комунального некомерційного підприємства (КНП) – генерального директора підприємства – до 01.10.19; укладання договорів щодо фінансування з рівня Національної служби здоров’я України амбулаторно-поліклінічних підрозділів – до 01.01.2020 року. 

У різному, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів-начальник фінансового управління Галина Лихота представила депутатам інформацію по звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року, відповіла на запитання присутніх та навела дані щодо причин невикористання коштів міського бюджету у повному обсязі відповідно до даних головних розпорядників бюджетних коштів, детально зупинившись на відлілі освіти та управлінні МА та ЖКГ. Заслухали депутати й інформацію начальника відділу освіти Людмили Клименко про ситуацію щодо виконання робіт в закладах освіти в межах передбаченого фінансування з міського бюджету. 

Депутат міської ради Наталя Тишкевич підняла питання процесів створення об’єднаних територіальних громад, що відбуваються на території міста, району та області. Власні думки з даного питання висловили депутати міської ради Неля Данасієнко, Надія Коленченко, Юрій Майборода.

Не набрали необхідної кількості голосів 8 проектів рішень, у тому числі 5 - з питань регулювання земельних відносин. 

У пленарному засіданні чергової сімдесят п’ятої сесії міської ради 06 вересня 2019 року взяли участь: заступники міського голови, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату Знам’янської міської ради та її виконавчих органів, представники ЗМІ, мешканці міста.

З результатами поіменного голосування за проекти рішення та за процедурні рішення є можливість ознайомитися на сайті міської ради в розділі «Протоколи міської ради».


Відділ забезпечення діяльності 
міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень