Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Засідання з питань по галузі «Охорона здоров’я»

Дата: 04.09.2019 13:00
Кількість переглядів: 1315

03 вересня 2019 року  відбулося засідання з вирішення деяких питань по галузі «Охорона здоров’я».

На засіданні були присутні: міський голова С.Філіпенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів - начальник фінансового управління Г.Лихота, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Знам’янської міської ради І.Ратушна, начальник юридичного відділу міськвиконкому  Ю.Данильченко, начальник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я міськвиконкому Р.Ладожинська, в.о. головного лікаря комунального закладу «Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка» В.Парфенова, заступник головного лікаря з економічних питань В.Маханько, головний економіст міськфінуправління І.Попова, голова районної ради С.Макаренко, перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак, заступник голови районної ради Д.Молодченко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Г.Біскуб, директор Знам’янського РЦПМСД Р.Пушкаренко, голова Богданівської сільської ради А.Іващук, голова Трепівської сільської ради Ю.Долинко.

 

Міський  голова С.Філіпенко висловив стурбованість з  питання недостатності бюджетних призначень до кінця року по деяким сільським радам у видатках на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, а також про передачу 5 штатних одиниць з Трепівської, Богданівської, Дмитрівської сільських рад до штатної чисельності комунального закладу «Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка».

Голови Богданівської сільської ради А.Іващук та Трепівської сільської ради Ю.Долинко запевнили, що в подальшому їх сільські ради будуть виконувати свої зобов’язання по питаннях забезпеченості бюджетними призначеннями по видатках на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет та виплату заробітної плати працівникам, посади яких планується передати до штатної чисельності міської лікарні.

Заступник головного лікаря з економічних питань В.Маханько виступила з роз’ясненням щодо виникнення на даний час ситуації по недостатності бюджетних призначень до кінця року по деяким сільським радам у видатках на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет

 Голова районної ради С.Макаренко наголосив що найближчим часом буде проведено обговорення зі всіма головами сільських рад по питанню щодо виділення субвенції з сільських рад, по яких на сьогодні є борги у видатках на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, а також щодо вирішення питання про передачу 5 штатних одиниць з Трепівської, Богданівської, Дмитрівської сільських рад до штатної чисельності міської лікарні.

За результатами засідання були прийняті рішення: до 12 вересня поточного року надати рішення сільських рад про гарантії виділення субвенцій міському бюджету по видатках на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет та графік покриття недостатності бюджетних призначень до кінця року на вищезазначені цілі.

Після надання рішення про гарантії винести на чергове засідання виконавчого комітету Знам’янської міської ради питання про передачу 5 штатних одиниць з Трепівської, Богданівської, Дмитрівської сільських рад до штатної чисельності комунального закладу «Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка».

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень