Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Знам’янщина  відзначила  День  Державного  Прапора  України

Дата: 23.08.2019 16:07
Кількість переглядів: 1480

 Фото без опису23 серпня українці відзначають День Державного Прапора України  - одного із  головних  символів  нашої  держави.  Історія  українського  прапору розпочалася кілька століть тому, але офіційно затвердили  синьо-жовтий  стяг як державний символ України  лише 28 січня 1992 року.  В усі часи державний прапор був однією з найвищих і найшанованіших святинь. Це наш історичних дух, наша совість і символ нашої незламності, це вічно жива пам’ять і вічна мрія нашого народу.

Прапор символізує єдність земель, сконсолідує  міста і області в державу, а духовно й історично близькі етноси – в націю. Прапор символізує стабільність держави й урочистість тих чи інших всенародних подій, свят, ритуалів. Під прапором воїни виступають на захист своєї батьківщини, на боротьбу за свободу і честь нації.

    Розпочалися заходи вранці.  З шаною і вдячністю лягли живі квіти та вінки до пам’ятного знаку «Героям  загиблим  за  свободу  та  незалежність України»  від  керівництва міста, учасників бойових дій,  членів громадської організації  «Знам’янська спілка ветеранів АТО». Фото без опису Всі присутні вшанували пам’ять справжніх синів нашої держави, що загинули під час АТО  хвилиною мовчання.    Квіти поклали до меморіального комплексу  Обеліску Слави та пам’ятника Великому Кобзарю Т.Г.Шевченку.


    Цього дня вже традиційно біля приміщення виконавчого комітету Знам’янської міської ради відбулась офіційна церемонія підняття національного стягу, участь у якій взяли представники влади, підприємств, організацій та установ міста, депутати міської ради, громадських організацій, політичних партій  та жителі міста.
   Фото без опису

 Державний Прапор України під звуки козацького маршу винесли  учасники АТО.  Почесне право підняти синьо-жовте знаменно було надано  міському голові Сергію Івановичу Філіпенку,  голові ГО «Знам’янська спілка ветеранів АТО»  Володимиру Івановичу Геричу , дітям загиблих учасників АТО

 Голому Фото без описуМирославу    та Носкову Тимофію.


 

 

«Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під його знаменном йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Це прапор миролюбства », -  говорить у своєму виступі міський голова Сергій Філіпенко. 
 «Саме нашому поколінню випала велика честь і велика відповідальність не тільки розбудовувати нову Українську державу, а й відстоювати її єдність і цілісність.  Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її Незалежність, тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора. З нагоди свят щиро бажаю вам стабільності, миру та успіхів. 
Фото без опису  Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави. 
Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!  Слава Україні! Честь і слава її Героям!» -  сказав у своєму виступі міський голова Сергій Філіпенко.

   Голова ГО «Знам’янська спілка ветеранів АТО» Володимир Герич  привітав усіх присутніх  із  знаменним  святом  Днем прапора України, який об’єднав нашу націю - усіх громадян України для боротьби за світле майбутнє. «Ми сьогодні  справді  стаємо свідками того, що жовто-блакитний стяг став для нас українців  справжньою гордістю та справжнім символом. Адже ще ніколи, за часів Незалежності, ми не платили такої високої ціни за те, щоб наш жовто-блакитний прапор майорів у кожному куточку нашої держави. 
Цей прапор сьогодні дійсно є гордістю нашої нації.
 Вірю у те, що кожне з ваших сердець наповнене почуттям гордості за рідний край, любові до Батьківщини, поваги до держави та її символів.  Мені дуже хотілося б, щоб смерті хлопців, які поклали життя, були дійно виправдані. Я  бажаю  нашій  Україні  віри,  сили, витримки, миру та процвітання. Слава Україні!»,- зазначив Володимир Іванович. 

  Є у світі одне слово, перед яким усі народи низько схиляють голови. Це слово – «Мати». Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними, гідними громадянами своєї держави Сотні матерів звичайних українських хлопців та дівчат сьогодні об’єднані спільною бідою та гордістю за своїх дітей. Фото без опису 

Відзнакою «Орден матері бійця АТО» нагороджено:
-    Носкову Ніну Іванівну
-    Голікову Олену Григорівну
-    Кісліченко Світлану Петрівну
-    Капелюху Світлану Леонідівну
-    Цуркан Надію Михайлівну
-    Трубіну  Людмилу Олександрівну
-    Єфремову Наталію Вікторівну

Медаллю «За незламність духу» нагороджено:
 - Осіпова  Олександра  Сергійовича  солдата запасу
 
Нагороджено відзнакою «За службу державі»                                                      Фото без опису
 
-    Щетініна Володимира Михайловича, майора Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату  
-    Заруцького  Андрія  Анатолійовича  підполковника Олександрівського  районного  військового  комісаріату  
-     Кигим Андрія Сергійовича капітан    а в/ч А 3880 
 
Медаллю   «За оборону рідної держави» нагороджено
-    Лубенець Андрія Івановича, солдата запасу  
-    Чиплик Олександра Васильовича, солдата запасу 
-    Баєва Олександра Михайловича сержанта в/ч А 1201   
-   Бурунсус Юрія Петровича старшого лейтенанта запасу                           
-    Углова Володимира Вікторовича майора запасу                                                 Фото без опису
- Лєднєва Євгена Ігоровича ст.матроса запасу  
- Стадник Олександру Борисівну, солдата військової частини А 0693
-    Матковського  Костянтина  Володимировича  ст.солдата  запасу  
-    Семенова Павла Івановича рядового запасу  
             
Медаллю   «Доброволець АТО» нагороджено:
            -   Герича Володимира Івановича, сержанта військової частини А 0680 
-    Нікітіна Миколу Миколайовича, старшого сержанта запасу  
-    Строганова Ігоря Сергійовича, старшого солдата запасу  
-    Чайку Євгена Анатолійовича, молодшого сержанта запасу  
 -    Сєргєєва Олексія Юрійовича, підполковника запасу 

Фото без опису                                   Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

Фото без описуФото без опису

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

                              Фото без опису

 

 

 

 

 

 

Нагороджено Почесною грамотою Знам`янської міської ради:  
•    Штанька Євгена Миколайовича, заступника військового комісара – начальника відділення комплектування Знам’янського об’єднаного військового комісаріату, за активну життєву позицію, відданість державі і українському народу та з нагоди відзначення Дня Незалежності України;
•    Юрчика Олега Володимировича, старшого офіцера відділення офіцерів запасу і кадрів Знам’янського об’єднаного військового комісаріату, за активну життєву позицію, відданість державі і українському народу та з нагоди відзначення Дня Незалежності України;
•    Антоненка Олега Савелійовича, голову первинної ветеранської організації Знам’янського міськрайвідділу внутрішніх справ, члена президії Знам’янської міської організації ветеранів України, голову ветеранів війни та праці, за особистий внесок у соціальний захист ветеранів міста, патріотичне виховання молодого покоління та з нагоди відзначення Дня Незалежності України;
•    Шиян Зою Григорівну, відповідального секретаря Знам’янської міської організації ветеранів України, за особистий внесок у соціальний захист ветеранів міста, патріотичне виховання молодого покоління та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.
 Нагороджено Грамотою Знам`янської міської ради:  
•    Панішка Сергія Володимировича,  учасника антитерористичної операції на Сході України, механіка-радіотелефоніста відділення зв’язку та інформатизації Знам’янського об’єднаного військового комісаріату, за активну життєву позицію, відданість державі і українському народу та з нагоди відзначення Дня Незалежності України;
•    Самойленка Олега Вікторовича, учасника антитерористичної операції на Сході України, провідника службових собак 21-ої стрілецької команди Знам’янського загону воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця», за активну життєву позицію, відданість державі і українському народу та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

 Фото без опису  Музичними  номерами  усіх присутніх привітали вихованці будинку дитячої творчості  та дозвілля  ( директор Г.Подвиженко, кер. гуртків В.Котлярова та Ж.Ніклонська ).

Ведучі урочистого заходу Вікторія  Кравченко та Вікторія  Пєтрашова наприкінці заходу оголосили: «Радо вітаємо усіх з прийдешнім Днем Незалежності і запрошуємо знам’янчан і гостей міста до участі у святкових заходах, які відбудуться завтра 24 серпня у міському парку відпочинку.Фото без опису


 

 

 

Гарний фоторепортаж для воїнів АТО, учасників заходу приготував  В.П. Кадєров, його фото будуть розміщені на веб-сайті додатково.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень