Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

Дата: 21.08.2019 17:02
Кількість переглядів: 1234

Фото без опису Під головуванням голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення В.Мацка, відбулося засідання зазначеної постійної комісії. Присутні члени комісій розглянули питання, що винесені на розгляд сесії міської ради  (крім питань регулювання земельних відносин). 

В.о. начальника Знам’янського відділу поліції С.Стешенко проінформував присутніх, що Знам’янським відділом поліції підготовлено проект рішення «Про затвердження Міської програми «Безпечне місто» на 2019-2022 роки» та виноситься на розгляд міської ради для її затвердження. Сергій Юрійович відзначив, що в обласному центрі така програма діє вже близько 2-х років. Доповів про зміст, мету та основні заходи, що планується реалізувати в межах даної програми. Відповідаючи на запитання присутніх, доповідач відзначив, що камери для відеонагляду планується встановити в місцях скупчення людей, для захисту обладнання передбачаються пристрої антивандального захисту.Фото без опису

Заслухавши інформацію заступника начальника фінансового управління О.Лепетко щодо  внесення змін до рішення міської ради від 14 січня 2019 року № 1754 «Про бюджет міста Знам’янка на 2019 рік», комісією запропоновано винести питання на розгляд міської ради. Під час обговорення проекту рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 14 січня 2019 року № 1754 «Про бюджет міста Знам’янка на 2019 рік» члени комісії висловили окремі думки щодо змісту проекту рішення, заслухали інформацію в.о. головного лікаря КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка» І.Муравського та начальника управління СЗН А.Волошиної щодо використання коштів міського бюджету на реалізацію заходів з виготовлення ПКД, фінансування різних видів допомог тощо.

Комісія також погодила винести на розгляд міської ради питання «Про  надання  згоди  комунальному  закладу «Знам’янська  міська  лікарня імені А.В. Лисенка» на продовження дії  договору про партнерську співпрацю з ТОВ «ОКОМЕДІКАС» та «Про використання системи електронних закупівель розпорядниками та одержувачами коштів міського бюджету».

Під час розгляду питання «Про продовження терміну припинення комунальних підприємств «Ринокторгсервіс», «Знам’янська міська друкарня», Знам’янське спеціалізоване міське  комунальне підприємство «Ритуал», «Знам’янська житлово – експлуатаційна контора №1» шляхом приєднання  до комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг», комісією звернуто увагу про необхідність отримання інформації на рекомендації комісії, зазначені у попередньому протоколі комісії.

Додатково комісія рекомендувала також включити до порядку денного проект рішення «Про звернення депутатів Знам’янської міської ради Кіровоградської області сьомого скликання», яким передбачається, з метою створення Знам’янської міської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром в м.Знам’янка, звернутися до голови Знам’янської Другої селищної ради С.Москаленка, депутатів Знам’янської Другої селищної ради та мешканців смт Знам’янка Друга та с.Водяне, голів всіх сільських рад Знам’янського району, депутатів сільських рад та мешканців Знам’янського району з ініціативою добровільного об’єднання наших територіальних громад.Адміністративним центром міської об’єднаної територіальної громади пропонується визначити м. Знам’янка та найменувати цю громаду «Знам’янська міська об’єднана територіальна громада».

У роботі комісії брали участь: депутати міської ради В.Мацко, І.Зіньковська,  Н.Тишкевич – члени постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення,  заступники міського голови, керуюча справами міськвиконкому, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради.

Зі змістом висновків та рекомендацій постійних комісій, кожен має змогу ознайомитися на сайті міської ради в пункті меню «Міська рада».

Відділ забезпечення діяльності 
 міської ради     

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень