Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Готуємось до нового навчального року

Дата: 16.08.2019 17:00
Кількість переглядів: 1375

     В рамках підготовки закладів освіти до нового 2019/2020 навчального року відділом освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради організовано проведення ремонтних робіт у закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста.

       Так, вздовж стін навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» проводиться капітальний ремонт вимощення, що забезпечить збереження фундаменту від зовнішніх вод, скоротить промерзання грунту навколо будівлі закладу та спучування грунту, захистить примішення від коренів рослин, збереже тепло, надасть території навколо будівлі красивий і акуратний вигляд. Розпочаті роботи з капітального ремонту даху блоку №3 та блоку №4 в навчально-виховному комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія».

    В закладі дошкільної освіти № 7 «Козачок», який розташований по вул. Чайковського 13, проводиться капітальний ремонт корпусу № 1, а саме – утеплення стін. Це один з найбільш простих та ефективних методів  тепло- та енергозбереження в будь-яку пору року.      
У закладах освіти міста тривають поточні ремонтні роботи: оновлення фасадів закладів, фарбування внутрішньої частини приміщень, коридорів, косметичний ремонт майстерень, спортивних майданчиків, спортивних залів, парканів тощо.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень