Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Яскраве літо добігає кінця, а з ним і оздоровча компанія для маленьких знам'янчан

Дата: 08.08.2019 13:05
Кількість переглядів: 1254

 

Протягом першого тижня серпня на оздоровлення направлено 52 дитини. Діти відправилися у такі табори: «Артек» (Київська обл.), «Молода гвардія» (м.Одеса), «Дружба» (Олександрійський р-н), «Перлина чорномор'я» (Белгород-Дністровський р-н), «Чайка» (Кременчуцький р-н).

Путівки безкоштовні або з частковою оплатою.

За кошти міського бюджету направлено на оздоровлення 30 дітей в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Чайка».

До оздоровлення  та відпочинку в першу чергу залучено  дітей таких категорій, що потребують особливої уваги: дітей-сиріт, дітей,  позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних, багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей,  батьки яких проходять службу в зоні проведення ООС, талановитих і обдарованих дітей (з числа відмінників навчання, переможців, лауреатів та дипломатів олімпіад, творчих конкурсів, оглядів, спортивних змагань не нижче міського рівня (1-3 особисте або командне місце) та мають дипломи чи грамоти І-ІІІ ступенів, дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, дітей, які стоять на диспансерному обліку в закладах охорони здоров’я, дітей з функціонально-неспроможних та неблагополучних сімей, які стоять на обліку у службі у справах дітей.

Відділом молоді спорту та охорони здоров'я було докладено зусилля, щоб відпочинок саме дітей цих категорій був змістовним та насиченим, веселим та комфортним.

Хлопчики та дівчатка відправилися на комфортабельному, сучасному автобусі, а у закладі оздоровлення на них чекають зручні умови проживання, смачне харчування і, звичайно, безліч розваг!

         Сподіваємося,  що яскравих вражень, нових друзів, запасу здоров’я та бадьорості дітям вистачить на весь рік.

 

 

Відділ молоді, спорту

та охорони здоров'я

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень