Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Конкурс завершено. Нагородження переможців

Дата: 02.08.2019 15:07
Кількість переглядів: 1264

На виконання рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 11.07.2018 року №171 «Про затвердження результатів міського огляду - конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору", секретар Знам’янської міської ради Клименко Наталія Миколаївна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гребенюк Сергій Анатолійович та начальник відділу забезпечення діяльності міської ради Біліченко Наталія Василівна завітали до переможців та призерів цьогорічного Конкурсу, привітали та вручили Сертифікати на виконання робіт.

У номінації "Кращий багатоповерховий будинок"сертифікат на виконання робіт, за зайняте І місце отримав житловий будинок по вулиці Григорія Скоовроди, 16, секретар будинку - Поліщук Майя Павлівна ( призова сума – 40,0 тис. грн.). Призером другого місця в даній номінації став житловий будинок №11 по вул. Партизанській (голова будинкового комітету - Хирса Олександр Миколайович). На ремонтні роботи буде спрямовано 30.0 тис. грн. 

У номінації "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" сертифікати на виконання робіт:

на суму 40,0 тис. грн. за зайняте І місце було вручено голові ОСББ «Мрія» по вул. Павлова,2 Ківерник Ларисі Володимирівні;

на суму 30.0 тис. грн. за зайняте ІІ місце - голові ОСББ «Співоче» по вул. Привокзальній,9 Павленко Аллі Вікторівні;  

на суму 20.0 тис. грн. за зайняте ІІІ місце  - голові ОСББ «Наш спільний дім-6» по вул. Глібка,6 Рябошапці Валентині Пилипівні.

Вітаючи мешканців будинків, секретар Знам’янської міської ради Клименко Наталія Миколаївна та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гребенюк Сергій Анатолійович відзначили, що тільки спільними зусиллями можливе покращення благоустрою міста, а проведення Конкурсу є одним із факторів розвитку і підтримки ініціативи жителів по належному утриманню багатоповерхових будинків та прибудинкових територій за місцем проживання.

Фінансування робіт переможцям та призерам міського огляду-конкурсу  на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору" в кожній номінації, визначення виконавців робіт, за погодженням видів робіт із представниками переможців та призерів, буде здійснюватися управлінням містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради ( нач. М.Нікітін).

Секретар комісії з проведення Конкурсу
Н.Біліченко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень