Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

А ви будете тимчасово змінювати місце голосування?

Дата: 24.06.2019 15:40
Кількість переглядів: 793

Фото без опису

Нагадаємо, 21 липня відбудуться позачергові вибори народних депутатів України.
Якщо ви не з
можете проголосувати за місцем  своєї реєстрації (прописки), вам треба на час виборів  тимчасово змінити місце свого голосування. А це ви можете зробити вже сьогодні, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців  за місцем  свого проживання.

І не забувайте: оформляти  тимчасову зміну місця голосування можна лише  в строк не пізніше як за 5 днів до дня голосування.
І ще така інформація.

29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси".

Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування), референдуму чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування або до за виборчою адресою заявника (місце реєстрації в паспорті).

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця, примірний зразок якої встановлено у додатку 2 до постанови ЦВК від 13 вересня 2012 року № 893. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: "за сімейними обставинами", "у зв’язку з відрядженням", "у зв’язку з виробничою необхідністю", "за місцем роботи", "за місцем навчання", "за місцем фактичного проживання", "у зв’язку із відпусткою", "у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням", тощо.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Знам’янської міської ради


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень