Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Чергове засідання виконавчого комітету Знам’янської ради

Дата: 19.06.2019 11:20
Кількість переглядів: 1311

Фото без описуПід головуванням  міського голови Філіпенка  Сергія Івановича   13 червня  пройшло чергове засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 20 проектів   рішення,  затверджено 19.

Виконавчим комітетом прийняті рішення з питань соціального захисту дітей:   надано статус двом  дітям, які постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; прийнято рішення щодо здійснення правочинів з майном, власниками або користувачами якого є неповнолітні та малолітні діти; припинено опіку над малолітньою  у зв’язку усиновленням;  надано одноразову допомогу трьом особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 18-річного віку.

Рішенням виконавчого комітету продовжено строк дії договору найму соціального житла – кімнати  строком на п’ять років. 

Поставлено на квартирний облік: співробітника патрульної поліції ГУ Національної поліції в Кіровоградській області  в першочергову чергу квартирного обліку; молодого спеціаліста   лікаря – анестезіолога КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка»  в позачергову чергу квартирного обліку.

Враховуючи перебування осіб з інвалідністю з дитинства, дітей позбавлених батьківського піклування Кріпака Сергія Юрійовича, Самойленко Валерії Максимівни, Свертоки Катерини Анатоліївни на позачерговій соціальній черзі квартирного обліку міськвиконкому, які потребують забезпечення соціальним житлом прийнято рішення про надання  соціального житла в квартирі №39 по вул. Братів Лисенків,6/8-Г. Комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг»   на підставі даного рішення вказано укласти договори найму соціального житла з кожною особою окремо.

 Затверджено  перспективний план роботи виконавчого комітету Знам’янської міської ради на  ІІІ квартал 2019 року

Створено  мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або  насильства за ознакою статі  та затверджено Положення про неї.  
Надано фізичній особі-підприємцю   дозвіл на розміщення об`єктів сезонної торгівлі  морозивом   в торгових точках:  вул. Михайла Грушевського, поряд з  "Аптека низьких цін"; 
вул. Привокзальна, біля магазину "Українські ковбаси", поряд з  підвальним приміщенням будинку №2.

Прийнято рішення про зміну  адреси  Знам’янському дитячому будинку-інтернату ІІ-ІІІ-ІV профілю.  

З метою відзначення вагомих досягнень у різних галузях життєдіяльності міста та кращих представників громади міста, заохочення талановитих особистостей в сферах суспільного життя, стимулювання громадянської та творчої активності населення, в рамках святкування 150-річчя міста   Знам’янка    прийнято   рішення   виконавчого комітету   «Про підготовку та проведення загальноміського конкурсу «Гордість міста» до 150-річчя міста Знам’янка». Затверджено склад та Положення про загальноміський конкурс «Гордість міста» до 150-річчя міста Знам’янка. Визначення переможців Конкурсу відбуватиметься  за такими номінаціями:
•    «Захисник Вітчизни»
•    «Кращий працівник медичної сфери» 
•    «Освітянський Олімп»
•    «Спортивна гордість»
•    «Лідер залізниці»
•    «Кращий професіонал»
•     «Обдарована учнівська молодь»
•    «Кращий за професією у комунальній сфері»
•    «Лідер самоорганізації населення»
•     «Творча особистість»
•     «Родинні скарби»
•    «Новатор соціальної сфери»

З метою ефективного втілення в життя державної політики енергоефективності впровадження енергоефективних заходів та їх реалізація на об’єктах бюджетної та комунальної сфери заслухано інформацію   про хід виконання Програми енергоефективності м. Знам’янка на 2014-2018 роки за 2018 рік  та погоджено програму енергоефективності  м. Знам’янка на 2019-2022 роки. 

Надано дозвіл громадській організації «Єдність Кіровоградщини» на проведення масового заходу  «Фестиваль Фарб Холі»  16 червня 2019 року о 16.00 на прилеглій території міського Палацу культури. 

Розглянуто звернення приватного підприємця   та надано дозвіл    на проведення      родинного розважального заходу «Свято морозива» 28 червня 2019 року у міському парку відпочинку з 15.00 до 19.00 години.

Заслухано  інформації  щодо стану виконання протокольних  доручень: про виконання  видаткової та доходної частини бюджету за І квартал 2019 року; про виконання п.5 Програми соціального захисту населення міста Знам’янка на 2018-2020 роки про створення волонтерських загонів; про хід виконання робіт по будівництву нового приміщення Центру соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) м.Знам’янка.

Відділ загальний, контролю та роботи із зверненнями громадян
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень