Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Краєзнавча подорож

Кожній людині притаманна любов до рідного краю, “малої Батьківщини”, як ми часто величаємо цю непримітну цяточку на карті, де з’явилися на світ. Чуття вітчизни супроводжує нас усе життя. Це почуття є одним з найсвітліших і найсвятіших.

«Без минулого немає майбутнього», говорять в народі. І це так, адже за все, що ми маємо, ми завдячуємо предкам, наші надбання ляжуть в основу здобуття нащадків.

Вивчення історії рідного краю, популяризація його традицій, культурних цінностей, надбаних народом протягом століть, у наш час є одним з найголовніших завдань, що стоять перед бібліотеками. До 150 – річчя міста Знам’янки міська бібліотека – філія №3 провела  краєзнавчу подорож «Люби і знай свій рідний край», на яку прийшов  загін «Веселка» з літнього табору «Фестивальний», що діє при ЦДЮТ. 

Бібліотекарі ознайомили дітей  з видатними людьми рідного краю, з письменниками нашого міста, розповіли  легенди та перекази про Чорне озеро та Чорний ліс. Присутні мали  можливість переглянути анімаційний пластиліновий  серіал «Моя країна – Україна», де мультиплікаційний прототип  казкаря Сашка Лірника і його кіт - мандрують до загадкового  Чорного озера.

В кінці зустрічі  взяли участь у майстер - класі «Я люблю Знам’янку». 

Любов до рідного краю, до землі  - є спільною турботою про те, щоб він був гарнішим та культурнішим.« повернутися до списку новин