Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Засідання комісії з проведення щорічного міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще ОСББ, «Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору»

Дата: 15.05.2019 15:53
Кількість переглядів: 475

Фото без описуПід головуванням секретаря міської ради Наталії Миколаївни Клименко відбулося засідання комісії з проведення щорічного  міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок","Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору".

Відповідно до вимог Положення про конкурс, затвердженого рішенням виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 23.11.2016 року №327 зі змінами та доповненнями, до 15 березня 2019 року, для участі в Конкурсі  подано 5 заяв, а саме:

2 заяви на участь в номінації на звання "Кращий багатоповерховий будинок". Це житлові будинки: №16 по вул. Григорія Сковороди; №11 по вул. Партизанській; 

3 заяви на участь в номінації на звання "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку". Це ОСББ: «Наш спільний дім-6» по вул. Глібка,6; ОСББ «Мрія» по вул. Павлова,2; ОСББ «Співоче» по вул. Привокзальній,9.

У номінаціях «Краща вулиця» та  «Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору» заяв не надійшло.
Усі кандидати на участь у конкурсі не були переможцями конкурсу 2016-2017 р.р. та 2017-2018 р.р. і тому мають право бути учасниками конкурсу 2018-2019 р.р.

Для підведення підсумків огляду-конкурсу учасники подають матеріали у вигляді текстових та фотографічних матеріалів формату А4, оформлені у швидкозшивач, не пізніше 5 червня поточного року.

За результатами роботи комісії, прийнято рішення щодо:
-    затвердження складу учасників міського огляду конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок","Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору" (допущено до конкурсу усіх учасників, що подали заяви);
-    затвердження форми Бюлетеня для голосування по визначенню переможців та призерів міського огляду конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок","Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору";
-    отримання інформації щодо заборгованості учасників за ЖКП перед КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» станом на 01.06.2019 року;
-    проведення наступного засідання комісії щорічного міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору"  в період з 6 по 20 червня 2019 року.

Участь в роботі комісії взяли члени комісії щорічного міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору": секретар міської ради Н.Клименко, керуюча справами  (секретар) виконавчого комітету І.Ратушна, начальник  відділу забезпечення діяльності   міської ради Н.Біліченко, головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування управління МА та ЖКГ О.Мостовий, голова громадської організації «Міський  гандбольний клуб «Локомотив», член  виконавчого комітету В.Довгаленко, голова міської організації ветеранів України, член виконавчого комітету Г.Бабійчук, голова Громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради М.Сурдул, член громадської організації «Платформа громадської участі «Нове місто», член виконавчого комітету А.Черевко, керівник КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» О.Чернявський, головний редактор ТОВ «Редакція газети «Знам’янські вісті» Н.Коленченко.

Секретар комісії з проведення Конкурсу
Н.Біліченко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень